Carlos Martin, 3 Ekim 1979 Madrid doğumlu İspanyol model ve oyuncudur. İspanya’da Madrid yakınlarında bir kasabada doğan Carlos Martin’in esas mesleği bilgisayar programcılığıdır. 11 yıldır dünyanın çeşitli ülkelerinde mankenlik yaptığı bilinmektedir. Martin’in Türkiye’de tanınması ise Biscolata reklamları ile olmuştur. Kim olduğunu bilmesekte Büyük ses getiren Biscolata reklamları sayesinde tüm Türkiye’nin tanıdığı bir yüz haline gelmiştir.

Carlos Martin, reklam filmleriyle başlayan şöhretini şu sıralarda yeni bir diziyle devam ettiriyor. Martin, Atv’de yayınlanan Yağmurdan Kaçarken adlı dizide fotoğrafçı Carlos Martin karakterini canlandırmaktadir.

Seksi adam Carlos Martin olarakta bayanların gönlüne taht kurmustur. Carlos Martin, Biscolata reklamındaki yakışıklı erkeklerden biriydi… Etkileyici gülümsemesi ve muhteşem vücuduyla tüm kadınların ilgisini çekmeyi başardı. Reklam filminin ikinci serisinde “İspanyol Aşk Mood” da özellikle bayan kesimi çok etkiledi.

Biscolata erkeklerinin en meşhuru. Kadınlar onun gülüşüne bayılıyor. İspanya’da Madrid yakınlarında bir kasabada doğmuş, ailesi hâlâ orada. O artık bir ‘evsiz’ ya da tüm dünya onun evi. Altı ay New York’ta, sonra tombaladan neresi çıkarsa. Samimi. Tatlı. 33 olduğu için mesleğin yaşlılarından sayıyor kendini, “Artık baba rolleri teklif ediyorlar” diyor. Öyle ani ünlü olanlardan değil, keşfedilmesi zaman almış

 

Gerçek mesleğin?
– Bilgisayar programcısıyım.
Beş yıl sonrası için ne planlıyorsun?
– Yarın ne yapacağımı bile bilmiyorum!
Bir erkeğin soyunmasıyla bir kadının soyunması arasında ne fark var?
– Bir kadının soyunması daha seksi. Tabii bana göre.
Bugüne kadar bir kadın için soyundun mu?
– Hayır. Bir kadının önünde soyunamayacak kadar utangacım.
Bu takvimin hangi ayı olmak istersin?
– 3 Ekim’de doğdum, ekim olabilir.
İspanyol olmak, senin için ne ifade ediyor?
– Şu anda kriz demek. Ama aslında ‘tutkulu’ olmak demek.
İlişkilerin uzun sürer mi?
– Üçer yıllık iki ilişkim oldu. Şimdi yeni yeni Amerikalı bir modelle flört ediyoruz. Bakalım.
Nasıl kadınlarla birlikte olmaya tahammül edemezsin?
– Kıskanç kadınlarla. Onların yanında nefes bile alamıyorum. Ama sadık bir erkeğim.
Kadınlarda en çok sevdiğin şey?
– Dürüst olmaları, kendileriyle dalga geçebilmeleri. En önemli şey de konuşabiliyor olmak. Beden dediğin şey yaşlanıyor, geriye konuşmak kalıyor. Konuşamadığım bir kadınla sevişemem de…
Biscolata teklifi nasıl geldi?
– İspanya’dan Brezilya’ya kadar geniş bir coğrafyada Biscolata erkeği olacak birilerini arıyorlardı. Binlerce kişi arasından beni seçtiler. Gülüşümü çok sevmişler. Türkiye’ye geldim. Birinci reklamı çektik. Sonra Facebook, blog’lar, Twitter ve sosyal medya işin içine girdi. İş, acayip büyüdü. İkinci reklamda Flamenko yaptım, halbuki nasıl yapılır hiçbir fikrim yoktu. Yaratıcı ve şaşırtıcı buluyorum bu projeyi. Artık insanlar Türkiye’de beni tanıyor. Yolda yürürken ya da yemek yerken, “Carlos bir fotoğrafını çekebilir miyiz?” diyorlar, hoşuma gidiyor.
Türk kadınları en çok seni beğenmişler…
– Neticede hepimiz Akdenizliyiz. Aynı kan.
Ne zamandan beri modellik yapıyorsun?
– 13 yıldır. Yedi yıldır da uluslararası boyutta.
Alkol, gece hayatı…
– Yok canım. Belki 20’likler öyledir. Ben hemen hemen hiç çıkmam geceleri. Burada birkaç yere gittim, Ortaköy’ü seviyorum.
Hep formda olmak zorunluluğu baskı yaratmıyor mu?
– Yaratıyor ama yapacak bir şey yok, oyunun kuralı bu. Her gün spora gitmek zorundayım.
Biscolata reklamı hayatında neyi değiştirdi?
– Twitter’de ve Facebook’ta binlerce takipçim var. Büyük çoğunluğu Türk. Bana uğur getirdiniz.

 

Carlos Martin en son ATV’nin dizisi olan Yağmurdan Kaçarken dizisinde daha önce Leyla ile Mecnun dizisinde oynayan Ezgi Asaroğlu ile birlikte oynayacak. Ezgi Asaroğlu ile Carlos Martin’i yakıştıranlar olduğu gibi yakıştırmayanlar da oldu. Bakalım Carlos dizide nasıl bir performans sergileyecek.

Demet

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/rXlkTQQtwzw” frameborder=”0″ allowfullscreen]