sac-uzatma-bakim

Saçlarınızın daha güzel ve güçlü olması için şampuan seçiminin büyük etkisi var. Protein özlü şampuanlar saçları besliyor, hızlı saç uzamasına yardım ediyor. Zayıf ve cansız saçlar için en yeni çözüm Yeni Gliss Magnificent Strength serisinden geldi!

Zayıf, kırılgan ve cansız saçların en büyük nedeni, düşük protein seviyesi… Proteinler saçların yeniden yapılanmasına ve güçlenmesine yardımcı oluyor. Yeni Gliss Magnificent Strength seride yer alan şampuan ve saç kremi, saça güç ve hacim kazandırıyor. Kullanım sonrası güçlenen saçlar kolayca şekil alıyor.

Ayrıca, saçı kökten uca kadar besleyerek ileride oluşabilecek hasarın da önüne geçiyor. Cansız, kırılgan ve mat görünüm tamamen geçmişte kalıyor.

gliss-sampuan-1

Üç-protein kompleksi içeren yenilikçi formül, güçlü saçlar için etkili bir protein takviyesi gerçekleştiriyor ve kusursuz uzayan saçlar yaratıyor. Yüksek performanslı üç protein, geliştirmek ve güçlendirmek için her saç telini onarıyor.

Şampuan, güçlü ve canlı saçlar yaratırken hacim kazandırıyor. Nemli saça uygulayarak iyice durulamak yeterli oluyor. Krem ise saçları kökten uca kadar güçlendirerek göz kamaştıran saçlara sahip olmanıza yardımcı oluyor.