İstenmeyen tüylerden, acısız, hızlı ve konforlu bir şekilde kurtulmaya ne dersiniz? O halde, size son teknoloji olan buz lazer epilasyonu öneriyoruz. Buz lazer epilasyon sayesinde, kısa sürede pürüzsüz bir tene kavuşacak, ağda, jilet, epilatör kullanmaktan kurtulacaksınız.

Buz lazer epilasyon nedir?

Ütüleme sistemi ile yapılan buz lazer epilasyon yeni nesil teknoloji bir yöntemdir. En kalından en inceye, tüm kıl köklerini görebilme özelliğinin yanı sıra en bronz ve en açık tende de etkilidir. Yani, buz lazer epilasyonu dört mevsim yaptırabilirsiniz.

Buz lazer epilasyon, diğer epilasyon türlerine göre daha az seansta tamamlanır. Seans sayısı, kişinin kıl yoğunluğu ve kıl yapısına, epilasyon yapılacak bölgeye göre değişmektedir. Yine de buz epilasyon başlığı geniş alanlara etki edebildiği için işlem süresi yarı yarıya azalmaktadır. Buz epilasyonun, vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulmanın en acısız, en hızlı ve en konforlu yolu olduğunu söyleyebiliriz.

6 seansta, maksimum sonuç elde etmeniz mümkündür, tüylerde %90 azalma görülür.

Erkek tipi kıllanmada görülen inatçı ve zor tüyleri bile hızlı ve kısa sürede acısız bir şekilde yok eder. Bu yüzden de erkek hastaların en çok tercih ettiği lazer epilasyon sistemidir.

Yaz mevsiminde bronz tene uygulandığında, hiç bir şekilde yanık riski yaratmaz. Cildinizde tahrişe ve lekelenmeye yol açmaz, bu konuda çok güvenli bir yöntemdir. Hem koyu tende çalışabilmesi hemde acısız olması sebebiyle tedaviden en etkili sonucu alırsınız.

Biz, Yüksek Topuklar ekibi olarak buz lazer epilasyon için Türkiye’de bu teknolojiyi ilk kullanan kişilerden biri olan Özge Özel’i tercih ediyoruz. Siz değerli okuyucularımıza tavsiye ediyoruz.

Özge Özel, yılların deneyimi ve uzman ekibiyle birlikte, birbirinden özel güzellik hizmetleri sunuyor. Mükemmel sonuçlar için Özge Özel Instagram sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz. Randevu için telefon: 0533 950 45 55