California Cevizi
California Cevizi

Burcunuza göre neden yalnız olduğunuzu söylüyoruz!

Burcunuz sizin genel özellikleriniz üzerinde doğrudan bir etki yapıyor. Olumlu veya olumsuz olabilen bu etkiler aşk hayatınızı da etkiliyor. Yalnız olmanızla ilgili burcunuzun da etkisi olabileceğini hiç düşündünüz mü? İşte burcunuzun yalnız olmanıza etkileri ve nedenleri…

Koç burcu

Beklentileri çok yüksek tutan ve zor beğenen bir kişiliğiniz olduğu için, karşı taraf sizinle olan ilişkisini sürdürmekten kaçınıyor olabilir. Ayrıca karşı taraf üzerinde hakimiyet kurma çabanız da karşı cinsi korkutuyor.

Boğa burcu

Her açıdan kazançlı ve güvende olacağınıza inanırsanız, istediğinizin peşinden sonuna kadar gidersiniz. Başlangıçta bu durum sizi ve karşı tarafı rahatsız etmese de, ilişkinin ilerleyen dönemlerinde bu garantici özelliğiniz göze batmaya başlayabilir ve yalnız kalabilirsiniz.

İkizler burcu

Doğal çekiciliğinize, tatlı dilli ve konuşkan tavırlarınızın yanında rahatsız edici ve gergin bir yanınız sizi şüphe duyacağınız duygularla sarabilir. Bu durum da karşı tarafın size anlam verememesine ve kafasının karışmasına sebep oluyor çoğu zaman.

Yengeç burcu

Her şeye ve herkese karşı olan güvensizlik, sizin zihninizde oluşan bir duygu. Bu tutumunuz, karşı tarafın ilişkiyi sonlandırmasına ve sizden tamamen uzaklaşmasına sebep olabilir.

Aslan burcu

Kendinize olan aşırı güven ilişkinin başında karşı tarafa hoş görünecektir. Ancak, zamanla onu görmediğinizi ve umursamadığınızı düşünen partneriniz, tavırlarınızı itici görmeye başlar ve kısa zamanda yalnız kalabilirsiniz.

Başak burcu

Başak burçları mükemmeliyetçi özellikleriyle meşhurlardır. Bunun yanında çok eleştirel olabilirler. Sürekli yaşanan olayları tekrar tekrar konuşmak ve gündeme getirmek ilişkilerinin sonlanmasına neden olur.

Terazi burcu

Tüm dünyanın alıp veremediği bir sizinle, her şey size karşı ve koca bir dünya sizi ele geçirmeye çalışıyor gibi hislerinize partneriniz anlam veremez ve partnerinizi zamanla yorar.

Akrep burcu

Aşırı gizemli yapınızla partnerinize, kusurlarınızı ve zayıf yönlerinizi açmaktan korkarsınız. Fakat kendi kabuğunuzda yaşayıp partnerinizden bir şeyler gizlemeye devam ederseniz, o da sonunda ilişkiyi sonlandıracaktır.

Yay burcu

Plansız, programsız hareket eden bir yapınız olduğu için tek bir yerde kalmak size göre değil. Bir gün karşı tarafın ruhu bile duymadan, tası tarağı toplayıp gidebilirsiniz. Bu durum da partnerinizin kafasında size güvenip güvenmeme konusunda şüphe oluşmasına da neden olur.

Oğlak burcu

Kin tutan biri olduğunuz ve bu konuda taviz vermediğiniz için partneriniz sizinle olmak istemeyebilir. Ayrıca işkolik durumunuzdan dolayı da partnerinize zaman ayırmamanız ilişkileri bitiren başlıca nedenler arasında.

Kova burcu

Duygularınıza izin verdiğiniz zaman zarar görmekten korktuğunuz için duygularınız alınmış gibi davranma eğilimi gösteriyorsunuz. Böyle davrandığınız zaman kendinizi açmadığınız için partneriniz sizden uzaklaşabilir.

Balık burcu

Beklentilerinizi çok yüksek tuttuğunuz için hayal kırıklığınız daha fazla oluyor. Bu durum karşısında size yetemeyeceğini fark eden partneriniz yorulup ilişkiyi bitirebilir.

Yorum Yapın