Astrolog Neşe, burcuna göre erkekleri etkilemenin yollarını anlatıyor. Hoşlandığınız erkeği çekim alanınıza getirmek için astrolojinin gücünden yararlanın. Çünkü, burcuna göre erkekleri etkilemenin farklı yolları vardır ve ona özel davranmanız gerekiyor. Haydi, başlayalım!

 • Koç burcu erkeğini etkilemenin yolları

Koç burcu erkeği güvenebileceği, akıllı bir ortak ister. Arzularınızı ifade etmelisiniz. Ona karşı hislerinizi söylemekten çekinmeyin. Onun patron olduğu gerçeğini de unutmayın. Giyim tarzınız Koç erkeği için önemlidir. Stil sahibi ve karakterli bir duruş sergileyerek onu etkileyebilirsiniz. İyi espriler, zeka ve kaliteli bir flört tarzıyla onu etkileyebilirsiniz.

 • Boğa burcu erkeğini etkilemenin yolları

O tutkuların adamıdır. Üstelik sadece cinsellikte değil, yiyecek, içecek ve sahip olduğu eşyalarda da aynı tutkular geçerlidir. Bir Boğa burcu erkeğinin kalbine giden yol, midesinden geçer sözünü aklınızda tutun. Yatakta tutkulu zaman geçirirsiniz. Sevginizin ve niyetinizin gerçek olduğuna inanırsa, bir Boğa erkeğiyle çok mutlu olabilirsiniz. Kokular, yemek ve dokunuşlar önemlidir.

 • İkizler burcu erkeğini etkilemenin yolları

Bir İkizler burcu erkeğiyle anlaşmanın yolu, onun özgür olmasına izin vermekten geçer. Zeki ve konuşkan kadınlar sever. Detayları fark edebilen ve unutmayan, sürprizlere açık ve onunla aynı ritmi yakalayabilecek kadınlardan hoşlanır. Onlar sevgi ve ilgi odağı olmayı severler. Ancak kendinizle ilgi biraz gizem uyandırmayı da unutmayın.

 • Yengeç burcu erkeğini etkilemenin yolları

Onlar için en önemli şey güvendir. Sizinle birlikte olmak istiyorsa, önce size güvenmesi gerektiği için uzun süre bu ilişkiye başlamak konusunda tereddüt yaşayabilir. Sevişmeleri yavaş ve titizdir. Öpüşmek ve dokunmak onun için önemlidir. Onlar astrolojinin en sadık erkekleri arasında yer alırlar ve aynı sadakati eşlerinden beklerler. İyi bir sevgili, sırdaş ve anne olmanızı bekleyeceklerdir.

 • Aslan burcu erkeğini etkilemenin yolları

Onun bir kral olduğunu kabul edin. Sizin rolünüz Aslan burcu erkeğini desteklemektir. Görünüşe önem verir. İyi giyinen, iyi konuşan, kendine iyi bakan kadınları sever. Ona ihtiyacınız olduğu için değil, onu istediğiniz için onunla birlikte olduğunuzu bilmelidir. Sevgi ve bağlılık onun için önemlidir. O gururlu ve onurludur. Yatak odasında oyunlar sevdiğini unutmayın.

 • Başak burcu erkeğini etkilemenin yolları

Bir ilişkiye başlarken mutlaka çok dikkatlidir. Aptal sarışın tarzını sevmez. Zekaya saygı duyar. Giyiminiz önemlidir. Sizin seksi kıyafetleriniz sadece onun için giyinmelidir. Başkalarının görmesi için değil… Mükemmeli ister ve detaylara takılır. Onun bir işkolik olduğunu unutmayın. Kıskançlık oyunlarına girişmeyin. Flört ile eğlenceli bir ilişkiyi ayakta tutun.

 • Terazi burcu erkeğini etkilemenin yolları

Uyum ve cazibenin gezegeni Venüs tarafından kontrol edilen Terazi burcu erkekleri, güzelliğe önem verirler. Seksi, akıllı ve romantik kadınlardan hoşlanırlar. Onun sevdiği konular hakkında konuşmayı deneyin. Önce arkadaş olun, sonra ilişkiye adım atın. Erotik romantizm terazi erkekleri için en dengeli baştan çıkarma metodudur. Minnettar ve tutkulu kadınları sevecektir. Ön sevişme için eğlenceli oyunlar hazırlayın.

 • Akrep burcu erkeğini etkilemenin yolları

Ona yanaşmaktan korkmayın. Hatta ilk adımı atmanız ona oldukça seksi gelebilir. Onlarla sıkıcı vakit geçirmezsiniz. Bir Akrep erkeği ile cinsel ilişkiniz varsa, spor salonuna üyelik yaptırmanıza gerek yoktur. Hesaplanamaz ve öngörülemez bir cinsellik yaşamanızı sağlarlar. Onlara ayak uyduracak cinsel gücü olan partnerler isterler. Tutku ve erotizm onları fethedecektir. Kendilerini ve ilişkilerini çok ciddiye aldıklarını unutmayın.

 • Yay burcu erkeğini etkilemenin yolları

Sürprizlerle dolu bir erkektir. Ancak onun bağımsızlığını desteklemeli ve takdir etmelisiniz. Onun maceracı ruhuna uyabilecek kadınları tercih edecektir. Ne zaman sevişmek isteyeceğini tahmin edemezsiniz. Bir arabanın arka koltuğunda veya sahilde, her an maceraya hazır olun. Eğer dışarı çıkmak isterse, çıkacaktır. Onu engellemeye kalkmamalısınız. Seyahatlerine eşlik etmek için bavulunuzu hep hazır tutun.

 • Oğlak burcu erkeğini etkilemenin yolları

O kadar ciddi bir adamı baştan çıkarmak kolay değildir. O kapalı kapılar ardından rahat olabilir. Dengeli ve kontrollü kadınları sever. Güven ve hayranlık üzerine kurulu ilişkiler onun için değerlidir. Size sürprizler yapabilir ve romantik maceralara sürükleyebilir. Siz yeter ki, güvenilir ve sadık olun. Çalışma hayatının ne kadar önemli olduğunu bilin ve kabul edin. Onu destekleyin ve hep yanında olun.

 • Kova burcu erkeğini etkilemenin yolları

O tam bir bağımsızlık simgesidir. Rahat ve uyumlu olun. Yatak odasında farklı maceralara açık, gizemli ve bağımsız kadınları sever. Onun en iyi arkadaşları, yine onun gibi bağımsız olabilen kişilerdir. Yeni şeyler ilgisini çeker ancak tıpkı yeni oyuncak gibi, kısa süre sonra ilgisini kaybeder. Onunla konuşmak ve tartışmak keyiflidir. Hatta her söylediğine katılmayın ve tartışmaların oluşmasını sağlayın. Cinsellik konusunda oldukça farklı istekleri olabilir. Onun macerasında yanında olun.

 • Balık burcu erkeğini etkilemenin yolları

Onlar romantik doğmuşlardır. Baştan çok eğlenceli olsa da, zaman içinde durağanlaşacağını bilmelisiniz. Romantizmin Balık burcu erkeği için büyük önemi vardır. Sevişmek sadece bedensel değil, ruhsal bir tecrübedir. O doğası gereği saldırgan değildir unutmayın. Sakinlik, sevecenlik ve yumuşaklık kalplerini fetheder. Sarılmak, dokunmak ve bedensel temas onlar için değerlidir. Onları sevebilirseniz, kazanırsınız.

Burcuna göre erkekleri etkilemenin yolları hakkında bilgiler için Astrolog Neşe’ye teşekkür ederiz! 

Burclara-gore-ask-yorumlari