Makyaj ve cilt bakımına özen gösterenler için Burcu Esmersoy’un tavsiyeleri var! Kusursuz ve pürüzsüz cilt görünümü için Avon True Nutra Effects BB Krem’e güvenen Burcu Esmersoy, cildinin temizliğini de Avon True Nutra Effects Hepsi Bir Arada Temizleyici’ye emanet ediyor.

Hem gündüz hem gece görünümüne uygun, modası geçmeyen ve zamansız bir tarz benim vazgeçilmezim. Supershock Maskara’yı ve pratik kullanımlı Açılıp Kapanabilen Göz Kalemi’ni makyajımdan hiç eksik etmiyorum. Etkileyici bakışlara sahip olmak isteyen tüm kadınlara tavsiye ediyorum.” diyor.

Bugüne kadar kadınların makyaj ürünleriyle tanıdığı Avon True, tohumlardan güç alan Nutra Effects cilt bakım ürünleriyle kadınların tüm güzellik ihtiyaçlarını tek bir marka çatısı altında topluyor. Avon’un marka yüzü Burcu Esmersoy’un da tercih ettiği Avon True ürünleri, kusursuz ve canlı bir cilt görünümü ile zahmetsiz şekilde kalıcı ve etkili sonuçlar sunan makyaj uygulamalarını birleştiriyor.

Tüm dünyada kadınların güvendiği Avon True, kapsamlı güzellik çözümleri sunan makyaj ve cilt bakım ürünlerini tek çatı altında birleştirdi. Avon True’nun yeni ürün gamı içerisinde doğal özlerle geliştirilen ve hassas ciltler de dahil tüm cilt tipleri için uygun çözümler sunan Nutra Effects cilt bakım ürünlerinin yanı sıra zamanın ötesine geçen bir tarz arayışında olanların tercih ettiği makyaj ürünleri yer alıyor.

Avon True Nutra Effects Hepsi Bir Arada Temizleyici, makyaj çıkarma, cildi temizleme, canlandırma, tonikleme ve tazeleme işlemlerini tek üründe birleştirerek, kolayca temiz ve ışıltılı bir cilt görünümü kazanmayı mümkün kılıyor. Serinin hayatı kolaylaştıran diğer ürünleri arasında nemlendiren, pürüzsüzlük sağlayan, cilt tonunu eşitlemeye yardım eden, kusurları kapatan ve cildi UV ışınlarından koruyan Avon True Nutra Effects BB Krem ile farklı cilt tiplerine uygun çeşitleriyle nemlendirici gece ve gündüz kremleri bulunuyor.

  • AVON True Hepsi Bir Arada Temizleyici, 150 ml, Kampanya fiyatı – 9,95 TL
  • AVON True BB Krem SPF15, 30 ml, Kampanya fiyatı – 13,25 TL
  • AVON True Mat Görümüm Veren BB Krem SPF15, Kampanya fiyatı – 13,25 TL
  • AVON Supershock Max Hacim Veren Maskara, Kampanya fiyatı – 15,50 TL
  • AVON Glimmerstick Açılıp Kapanabilen Göz Kalemi, Kampanya fiyatı – 10,95TL
  • AVON Perfectly Mat Ruj, Kampanya fiyatı – 17,95TL