Braun, yeni güzellik aksesuarları serisinin tanıtıldığı dün gece düzenlenen etkinlikte Burcu Biricik’in Türkiye’de Braun Güzellik’in yeni yüzü olduğunu açıkladı.

Merakla bekleyen misafirlerin huzurunda sahneye çağrılan Burcu Biricik etkinliğin en büyük sürpriziydi. Biricik, epilator serisi ve kadın portföyündeki diğer güzellik ürünleri için Braun’la çalışacak. Lansman etkinliğinde Braun Türkiye Marka Operasyonları Müdür Yardımcısı Mert Babayiğit bu ortaklık için “Burcu Biricik’le çalışacağımız için çok heyecanlıyız, çünkü marka karakterimize mükemmel şekilde kişilik vereceğine inanıyoruz – cesur, sofistike, feminen ve enerjik” yorumunu yaptı.

Burcu Biricik Braun’la olan kişisel bağlantısını şu sözlerle dile getirdi “Güzellik rutinimi mükemmel hale getirmek için bir çözüm ararken Braun’la karşılaştım ve tüm ihtiyaçlarımı aynı anda karşılayan kullanımı kolay bir ürün buldum. O zamandan beri kusursuz görünmek için Braun’a güveniyorum.” dedi.

Etkinlik sırasında Braun’un evde-güzellik serisine yaptığı en yeni ilaveler tanıtıldı – Braun FaceSpa ve Braun Silk-épil 9 Skin Spa. Yeni Cilt Canlandırıcı pedi sayesinde, yeni Braun FaceSpa daha genç görünümlü bir cilt için nazikçe masaj ve peeling yapar ve pürüzsüz ve parlak bir cilt için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.

Yeni Derin Masaj Vücut Pedi sayesinde, yeni Braun Silk-épil 9 SkinSpa salonlarda sunulan güzelliğe evde sahip olmak için nihai güzellik çözümü haline geliyor. Braun Silk-épil 9 SkinSpa vücudunuzun hatlarına uyum sağlar ve pürüzsüz bir cilt sağlamak için kan dolaşımını destekler.

Kalıcı görülebilir tüy alımı için, Braun Silk-expert IPL’i tanıttı. Eşsiz SensoAdapt™ teknolojisi sayesinde, Braun uzun süreli pürüzsüz ve parlak ciltten taviz vermeksizin güzellik rutininiz için daha az zaman harcamanıza olanak tanıyan mevcut en hızlı evde IPL teknolojisini sunuyor.