Hoşlandığınız erkeği etkilemek istiyorsanız, astrolojinin rehberlik gücünden faydalanıp gizli özelliklerini öğrenmelisiniz. Astrolog Neşe, burcuna göre erkekleri etkilemenin yollarının açıklıyor, hayalinizdeki erkeğe doğru giden yolu aydınlatıyor.

Koç burcu erkeğini etkilemenin yolları

Koç burcu erkeği akıl ve zekasına güvenebileceği bir kadını ister. Lider olma özelliğini herkese bilir, bu yüzden en azından ilişkinin başında ona “patron” olduğunu hissettirmelisiniz. Aslında her erkek gibi Koç erkeği için de güzel giyinen ve bakım görünen kadınlar etkileyicidir. Onunla buluşmadan önce sade ve şık giyinirseniz, artı beş puan kazabilirsiniz. Konuşan kadından hoşlanan Koç erkeği, iyi espriler, zeka ve kaliteli bir flört tarzından etkilenir.

Güzel giyinmenin püf noktaları için TIKLAYIN
Boğa burcu erkeğini etkilemenin yolları

Hayata karşı en tutkulu erkekler Boğa burçlarından çıkar. Cinsellik, lezzetli yemekler, güzel manzaralar ve kıymetli eşyalarına karşı yüksek bir merakı vardır. Her erkek için geçerli bir söz vardır ama “erkeğin kalbine giden yol, midesinden geçer” sözünü Boğa erkeği için değişmez kuraldır. Yatakta tutkulu zaman geçirirsiniz. Sevginizin ve niyetinizin gerçek olduğuna inanırsa, bir Boğa erkeğiyle çok mutlu olabilirsiniz. Kokular, yemek ve dokunuşlar önemlidir. Onunla buluşmadan önce baharatlı ve çekici parfümler kullanabilirsiniz.

Erkeklerin beğendiği kadın parfümleri için TIKLAYIN
İkizler burcu erkeğini etkilemenin yolları

Kararsız olarak bilinseler dahi İkizler erkekleri kendi kararlarını vermek ister. Bir İkizler erkeğiyle anlaşmanın yolu, onun özgür olmasına izin vermekten geçer. Zeki ve konuşkan kadınlar sever. Detayları fark edebilen ve unutmayan, sürprizlere açık ve onunla aynı ritmi yakalayabilecek kadınlardan hoşlanır. Onlar sevgi ve ilgi odağı olmayı severler. Ancak kendinizle ilgi biraz gizem uyandırmayı da unutmayın. Hemen her şeyinizi anlatmayın, aramalarına hemen cevap vermeyin ki sizi merak etsin ve sürekli aklında kalın.

Gizemli bir kadın olmanın yolları için TIKLAYIN

Yengeç burcu erkeğini etkilemenin yolları

Yengeç erkeği duygulara değer verir, birlikte olmak istediği kadına omzunu yaslamak ve güvenmek ister. Aslında hepimizin beklentisi budur ama Yengeç erkekleri için en önemli şey güvendir. Sizinle birlikte olmak istiyorsa, önce size güvenmesi gerektiği için uzun süre bu ilişkiye başlamak konusunda tereddüt yaşayabilir. Sevişmeleri yavaş ve titizdir. Öpüşmek ve dokunmak onun için önemlidir. Dünyanın en sadık erkekleri arasında yer alırlar ve aynı sadakati eşlerinden beklerler. İyi bir sevgili, dost ve anne olmanızı bekleyeceklerdir.

Etkileyici öpüşmenin püf noktaları için TIKLAYIN
Aslan burcu erkeğini etkilemenin yolları

Gösterişe düşkün, bulunduğu ortamda fark edilmek isteyen Aslan burcu erkeğiyle flört ediyorsanız, öncelikle onun bir kral olduğunu kabul edin. Fikirlerini dinleyin, destekleyin, anlattıklarına şaşırın. Evet, biraz egosunu poh pohlamak gerekiyor. Sizin rolünüz onu desteklemektir. Görünüşe önem verir. İyi giyinen, iyi konuşan, kendine iyi bakan kadınları sever. Ona ihtiyacınız olduğu için değil, onu istediğiniz için onunla birlikte olduğunuzu bilmelidir. Sevgi ve bağlılık onun için önemlidir. O gururlu ve onurludur. Yatak odasında oyunlar sevdiğini unutmayın.

Baştan çıkarıcı yatak oyunları için TIKLAYIN
Başak burcu erkeğini etkilemenin yolları

Zor beğenen, çok düşünen Başak burcu erkeğiyle birlikte olmak istiyorsanız, donanımlı bir kadın olmanız gerekir. Karşısında hem eğlenceli hem çekici hem akıllı bir kadın ister. Bir ilişkiye başlarken mutlaka çok dikkatlidir. Zekaya saygı duyar. Giyiminiz önemlidir. Sizin seksi kıyafetleriniz sadece onun için giyinmelidir. Başkalarının görmesi için değil… Mükemmeli ister ve detaylara takılır. Onun bir işkolik olduğunu unutmayın. Kıskançlık oyunlarına girişmeyin. Flört ile eğlenceli bir ilişkiyi ayakta tutun.

Erkekleri kıskandırmanın yolları için TIKLAYIN
Terazi burcu erkeğini etkilemenin yolları

Lükse düşkün, iyi görünmeyi seven, yanındaki kadının güzelliğine duyacağı övgülerden mutlu olan bir erkek var karşınızda! Uyum ve cazibenin gezegeni Venüs tarafından kontrol edilen Terazi erkekleri, güzelliğe önem verirler. Çekici, akıllı ve romantik kadınlardan hoşlanırlar. İlgi alanlarını öğrenip onun sevdiği konular hakkında konuşmayı deneyin. Önce arkadaş olun, sonra ilişkiye adım atın. Sizin için yaptığı en küçük şeyler için bile teşekkür edin. Çünkü takdir edilmeye hep ihtiyacı var. Minnettar ve tutkulu kadınları sevecektir. Ön sevişme için eğlenceli oyunlar hazırlayın.

Ön sevişmeyi uzatmanın yolları için TIKLAYIN
Akrep burcu erkeğini etkilemenin yolları

Egoları çok yüksektir, kendilerini korumak için her şeyi feda edebilirler, sizi bile! Bu yüzden onun acımasız tavırlara hazır olun. Yeterince kişilik gelişimi olmamışsa, aşağılık kompleksine bağlı ciddi kıskançlık krizleri olabilir. Ama tüm bunlara rağmen yatakta şahane performans sergiler. Enerjiniz yüksekse, siz de cinselliği seviyorsanız onunla günlerce sevişebilirsiniz. İçgüdüsel olarak cinsellikte çok yetenekli Akrep erkeği, onu şaşırtacak kadından hoşlanır, örneğin fantezileriyle!

Baştan çıkarıcı flört teknikleri için TIKLAYIN

Yay burcu erkeğini etkilemenin yolları

Bir Yay burcu erkeğinden hoşlanıyorsanız, bilmeniz gereken iki önemli gerçek var: Karşınızda hem kırılgan bir çocuk hem yetişkin bir adam duruyor. Takdir bekler, yaptıklarının onaylanmasını ister. Fikir almaktan pek hoşlanmadığı için ona “şunu yap, bunu yap” tarzında yaklaşmayın. Ancak yapmasını istediği şeyi önce siz yapın, mutlaka size eşlik etmek isteyecektir. Onun maceracı ruhuna uyabilecek kadınları tercih edecektir. Ne zaman sevişmek isteyeceğini tahmin edemezsiniz. Bir arabanın arka koltuğunda veya sahilde, her an maceraya hazır olun. Eğer dışarı çıkmak isterse, çıkacaktır. Onu engellemeye kalkmamalısınız. Seyahatlerine eşlik etmek için bavulunuzu hep hazır tutun.

Erkeklerin hoşuna giden sözleri okumak için TIKLAYIN
Oğlak burcu erkeğini etkilemenin yolları

İşte karşınızda ciddi görünümlü ama içinde çocuk olan bir erkek daha! Görünüşte o kadar ciddi bir adamı baştan çıkarmak kolay olmayabilir ama onların da hassas noktaları vardır. İlişkisini gözden uzak yaşamak ister. O kapalı kapılar ardından rahat olabilir. Dengeli ve kontrollü kadınları sever. Güven ve hayranlık üzerine kurulu ilişkiler onun için değerlidir. Size sürprizler yapabilir ve romantik maceralara sürükleyebilir. Siz yeter ki, güvenilir ve sadık olun. Çalışma hayatının ne kadar önemli olduğunu bilin ve kabul edin. Onu destekleyin ve hep yanında olun.

Erkekleri etkileyen kadınların özellikleri için TIKLAYIN
Kova burcu erkeğini etkilemenin yolları

Mantık burcu olarak bilinir ama o tam bir bağımsızlık simgesidir. Rahat ve uyumlu olun. Yatak odasında farklı maceralara açık, gizemli ve bağımsız kadınları sever. Onun en iyi arkadaşları, yine onun gibi bağımsız olabilen kişilerdir. Yenilikler dikkatini çeker ama çok çabuk sıkılabilir. Bazen onun tutarsız olduğunu düşünebilirsiniz. Onunla konuşmak ve tartışmak keyiflidir. Hatta her söylediğine katılmayın ve tartışmaların oluşmasını sağlayın. Cinsellik konusunda oldukça farklı istekleri olabilir. Eğer size uyuyorsa, ona eşlik edebilirsiniz.

Ateşinizi yükseltecek cinsel oyunlar için TIKLAYIN
Balık burcu erkeğini etkilemenin yolları

Romantizmden hoşlanıyorsanız, doğru adamı buldunuz demektir. Çünkü, Balık burcu erkekleri romantik doğmuşlardır. Baştan çok eğlenceli olsa da, zaman içinde durağanlaşacağını bilmelisiniz. Romantizmin onlar için büyük önemi vardır. Sevişmek sadece bedensel değil, ruhsal bir tecrübedir. Uzun uzun önsevişmelerden hoşlanır. Güzel müzik ve kokuları sever. O doğası gereği saldırgan değildir unutmayın. Sakinlik, sevecenlik ve yumuşaklık kalplerini fetheder. Sarılmak, dokunmak ve bedensel temas onlar için değerlidir. Onları sevebilirseniz, kazanırsınız.

Erkekleri mutlu eden romantik fikirler için TIKLAYIN

Burcuna göre erkekleri etkilemenin yollarını öğrendiniz.