Astroloji, erkeklerin gizli sırlarını açığa çıkarıyor! Özellikle, cinsellikte yaklaşımları ve önem verdiği detayları, burcundan keşfedebilirsiniz. Astrolog Neşe, sizler için çok özel bir haber hazırladı ve burçlara göre erkeklerin karakterlerini anlatıyor.

Hep birlikte okuyalım, bakalım; beraber olduğunuz erkek, gerçekten de burcunun özelliklerini taşıyor mu?

Koç erkeği nelerden etkilenir?

Doğru zaman ve doğru mekan gibi şartlandırmalar bu adamın kitabında yazmıyor. Hemen sonuca ulaşmak isteyen ateşli koç yorulmak nedir bilmez, yorulsa da çaktırmaz. Platonik sevdaların yumuşak prensesiyseniz arkanıza bakmadan kaçın ondan. İlişki sırasında daha çok kendini düşünse de eşini hayal kırıklığına uğratmaz. Farklı giysiler ve kimliklerle ilişkiyi renklendirmek iyi fikir.

Boğa erkeği nasıl baştan çıkarılır?

Klasik zevkleriniz varsa bu adam biçilmiş kaftan. Kısa süren seksten nefret eder, ön sevişmeye ise önem verir. Gecelik ilişkiler onu açmaz. Seksin onun için anlamı üremektir ama keyif almayı da göz ardı etmez. Diğerlerinden farklı olan bu adam ondan çocuk istediğinizi söylerseniz daha iyi performans gösterecektir.

İkizler erkeği cinsellikte nasıldır?

Cinsellikte reform bir slogan olsaydı pankartı taşıyan bu adam olurdu. Sürekli yenilik ve değişiklik peşinde koşan ikizler erkeği yatakta hiperaktif bir performans sergiler. Her türlü aşk oyununu ve kimi nasıl tavlayacağını iyi bilir. Ondan sadık bir partner yaratmak imkansıza yakındır, size aşık olup uslu dursa bile aklından geçenleri bilmek istemezsiniz.

Yengeç erkeği nelerden hoşlanır?

Onun için doğru mekan kendini en güvende hissedeceği yer yani kendi evinin yatak odası, sıcak yuvası. Duygusal yengeç burcu erkeği aşık olduğu kadınla sevişmekten hoşlanır. Onun için pişirdiğiniz herhangi bir yemek afrodizyak etkisi yaratır ve size muhteşem bir performans olarak geri döner.

Aslan erkeğine nasıl yaklaşmalı?

Yatakta kendisinden daha sakin ve pasif bir eşi tercih eden bu avcı adam seksi sonradan hava atacağı bir güç gösterisi olarak yaşamaya meyilli. İşleri yolunda gidiyorsa ve başarılıysa bu durum performansına da olumlu yansır. Başarısız bir dönemdeyse diğer burçlardan daha fazla etkilenir ve bol bol pohpohlanmayı bekler.

Başak erkeği yatakta başarılı mı?

İyi performans sergilemek için bazen kendini tekniğe o kadar kaptırır ki bir robotla birlikte olduğunuzu zannedebilirsiniz. Mükemmeliyetçiliği ve detaycılığı yüzünden bir anda sizi acımasızce eleştirebilir. Seks konusunda kendisini de içten içe eleştirip mutsuz olmaya meyillidir. İhtiyacı olan şey düşünmeyi bir kenara bırakıp anın tadını çıkarmak. Bunu başarabilirse onunla birlikte harikalar yaratabilirsiniz.

Terazi erkeği iyi bir partner mi?

Bu adam ancak her konuda uyumu yakaladığı kadınlarla birlikte olmayı ister. Üstelik eşi hem uyumlu hem de güzel olmalı! Alçakgönüllü davranmaya çalışsa da aslında kendisini ne kadar beğendiğini hemen hissedersiniz. Bu da onu daha çekici kılar. İlişki sırasında genelde şefkatlidir ancak bazen sizi umursamadığı izlenimine kapılabilirsiniz. Yine de en özel anlarda kulağınıza en güzel sözleri fısıldayacak adam Terazi erkeğidir.

Akrep erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Vamp kadınlardan hoşlanan bu tutkulu adam aç yaşayabilir ama seks olmadan asla! Ancak aşık olduğunda kafası karışır ve gerçek performansını gösteremez. Aksini iddia etse de aşık olmaktan deli gibi korkar. Yatakta en iddialı burç olan bu adamın hırslı ve gizemli karanlık bir tarafı da vardır ki bu da onu çekici kılar.

Yay erkeğini etkilemek için ne yapmalı?

Her türlü fantezi bu adamdan sorulur. Planlı programlı ilişkiden nefret eder ve gayet vasat sonuçlar elde eder. Onu ateşleyen riske girmek ve yakalanma korkusudur. Açık havada ve doğada aşk yapmak tam ona göredir. Bu kadar havalı özelliğe rağmen en iyi performansı ondan beklemeyin çünkü o seksten çok seks yapma fikrine düşkündür.

Oğlak erkeği neleri sever?

Tüm oğlak erkeklerinde yetiştiği ortamdan ve fiziksel özelliklerinden bağımsız olarak doğal bir karizma mevcut. Üstelik bu adamın kafası oldukça karışık. Bu da onu daha da çekici kılıyor. Cinsellikte bile belli bir kalite ve seviyeyi korumaya çalışır. Size güvenmesi, onunla birlikte olmaya “layık” olduğunuza ikna olması zaman alır. Seksi ciddiye alır ve partnerine bağlanır. Güvenli seks konusunda eksperdir.

Kova erkeği nelere önem verir?

Bu orijinal adam ancak fikirlerine değer verdiği ya da ilginç bulduğu kadınlarla birlikte olur. Bağlanmak ve romantizm ona komik gelir. Arkadaş olabileceği insanlarla birlikte olur. Erotizm ve sanal seks ilgisini çeker. Tabuları yıkmaya bayılır ancak sekse bir araştırma konusu olarak yaklaşır. Tutkusundan çok zekasıyla eşini mutlu edecek performans sergiler.

Balık erkeği yatakta neler yapar?

Her an herkese aşık olan romantik Balık erkeği hem sık sevgili değiştirir hem de bundan vicdan azabı duyar. Mutlu olmanız için elinden gelen i yapar ama aldatmaya meyillidir ve çok çabuk uyarılır. İlgisi başkasına kayana dek partnerini ilgiye boğar. Yatakta oyuncudur ve sizi eğlendirir. İçki onda afrodizyak etkisi yapar ve ondan sonra olacaklardan dolayı sorumluluk kabul etmez.