makyaj-guzellik-kadin

Astroloji, iyi görünüp iyi hissetmeniz için rehberlik ediyor! Astrolog Neşe’nin burçlara göre makyaj önerilerini dikkate alıp size en uygun makyaj tekniklerini öğrenebilirsiniz. Arkadaşlarınızı bu güzellikten haberdar etmek için lütfen Facebook’ta paylaşın!

  • Yay, Aslan ve Koç burcuna göre makyaj önerileri

Bu üç burcu bir araya topladık çünkü hepsi Ateş grubuna mensuptur. Ateş kadınları, bulunduğu ortamda fark yaratmayı, çekici görünmeyi seviyor. Makyaj yaparken kırmızı ve siyah birlikteliğini kullanarak ilgiyi üzerinize toplayabilirsiniz. Siyah gözlemi ve kırmızı rujla yapılmış bir makyaj; unutulmaz olmanızı sağlayacak!

OKU: Burçlara göre kadınların özellikleri
  • Başak, Boğa, Oğlak burcuna göre makyaj önerileri

Astrolojide Toprak grubuna yer alan Başak, Boğa, Oğlak burcu kadınları sade ve doğal güzelliği seviyor. Burcunuzun bağlı olduğu gruptan yola çıkarak toprak tonlarında makyaj renklerini tercih edebilirsiniz. Yeşil ya da mavi gözlere sahipseniz; kahverengi rimel kullanmak, gözlerinizin güzelliğine vurgu yapacaktır!

OKU: Burçlara saç renkleri ve modelleri

makyaj-ayna-pembe-ruj

  • Terazi, İkizler ve Kova burcuna göre makyaj önerileri

Terazi, İkizler ve Kova burcu kadınları Hava grubunda yer alıyor. Bu onlara özgürlük ve rahatlık önceliği veriyor. Burç grubunuza uygun olarak gökyüzü mavisi tonlarını göz makyajınızda tercih edebilir, tarzınızdan özgürlük hissi alabilirsiniz. Ayrıca, yanaklarda pembe tonlarında allık kullanmak yüz güzelliğinizi ortaya çıkaracak! Ruj seçiminde pembe ve tonlarını kullanabilirsiniz.

OKU: Burçlara göre zayıflama yöntemleri
  • Balık, Akrep ve Yengeç burcuna göre makyaj önerileri

Zarif ve gösterişli olmayan seven Su grubu burçları Balık, Akrep ve Yengeçtir. Burç grubunuza özelliklerine uygun olarak doğayı çağrıştıran yeşil, kahverengi, mavi tonlarını tercih edebilirsiniz. Göz makyajında beyaz farlarla yapılmış gölgeler kullanabilir, şeftali rengi allıklarla güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Ayrıca turuncu tonlarında rujlar, su grubu kadınlarının kullanması gereken renklerden biri…

OKU: Burçlara göre karakter analizi