Astrolog Neşe, burçlara göre makyaj önerileri sunuyor. Gerçek güzelliğinizi ortaya çıkarmak için astrolojinin gücünden faydalanın. Burçlara göre makyaj önerilerini özel haberimizden okuyup güvenle uygulayın!

  • Koç, Aslan, Yay burcu için makyaj önerileri

Ateş grubuna mensup Koç burcu kadınları; bulunduğu ortamda fark yaratmayı, çekici görünmeyi seviyor. Makyaj yaparken kırmızı ve siyah birlikteliğini kullanarak ilgiyi üzerinize toplayabilirsiniz. Siyah gözlemi ve kırmızı rujla yapılmış bir makyaj; unutulmaz olmanızı sağlayacak!

  • Boğa, Başak, Oğlak burcu için makyaj önerileri

Toprak grubuna mensup boğa burcu kadınları; sade ve doğal güzelliği seviyor. Burcunuzun bağlı olduğu gruptan yola çıkarak toprak tonlarında makyaj renklerini tercih edebilirsiniz. Yeşil ya da mavi gözlere sahipseniz; kahverengi rimel kullanmak, gözlerinizin güzelliğine vurgu yapacaktır!

galeribanner12

  • İkizler, Terazi, Kova burcu için makyaj önerileri

Hava grubuna mensup ikizler burcu kadınları; özgürlük ve rahat yaşamanın temsilcisi olarak görülüyor. Karakterinize uygun olarak gökyüzü mavisi tonlarını göz makyajınızda tercih edebilir, aynadaki görüntünüzden özgürlük hissi alabilirsiniz. Ayrıca, yanaklarda pembe tonlarında allık kullanmak yüz güzelliğinizi ortaya çıkaracak! Ruj seçiminde pembe ve tonlarını kullanabilirsiniz.

  • Yengeç, Akrep, Balık burcu için makyaj önerileri

Su grubuna mensup yengeç kadınları; zarif gösterişi seviyor. Burcunuzun özelliklerine uygun olarak doğayı çağrıştıran yeşil, kahverengi, mavi tonlarını makyaj yaparken tercih edebilirsiniz. Göz makyajında beyaz farlarla yapılmış gölgeler kullanabilir, şeftali rengi allıklarla güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Ayrıca turuncu tonlarında rujlar, su kullanması gereken renklerden biri…