Eğer karşınızdaki erkeği etkilemek istiyorsanız onun kişiliği hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Bunu anladığınız taktirde karşınızdakini etkiniz altına almak ve onunla iletişim kurmak çok daha kolay olacaktır. Peki hangi burcun erkeği nasıl bir karaktere sahiptir ? Farklı burçlara göre erkeklerin aşka bakışını sıralıyoruz.

Koç burcu erkeği

Bu burçtan olan erkekler güven konusunu ön planda tutarlar. Zeki ve güvenilir kadınları severler. Bundan dolayı hissettiklerinizi gizlemeden ona açılın. Kendi tarzına sahip kadınlardan hoşlanırlar. İlişkide espri ve yüksek kalite ararlar.

Boğa burcu erkeği

En tutkulu erkek boğa burcu erkeğidir. Yemek yemeye, aşklara, ilginçtir ki eşyalara bile tutkuları vardır. Onlara göre sevgi ve aşk gerçektir. Genellikle sadık ve ilişkisine sahip çıkan aşk adamı olur. Boğa erkeğine göre en önemli şey yemektir. Bu yüzden ona hazırlayacağınız çeşitli ve zengin yemeklerle kalbini çalabilirsiniz.

İkizler burcu erkeği

İkizler burcu erkeği özgürlüğüne çok önem verir. Konuşkan ve akıllı kadınlar ilgisini çeker. Hareketli yapısına uygun, sürprizleri bayılan ve detaylara dikkat eden kadınlardan hoşlanırlar. İkizler erkeği daima hayatınızda 1 numaraya oynamak ister. Sevgi ve ilgi davranışları onlar için vazgeçilmezdir.

Yengeç burcu erkeği

Yengeç burcu erkeği için güven çok önemlidir. Kendileri en sadık burçtur. İlişki başında güven isterler, sonrasında dostu, sırdaşı ve eşi olursunuz.

Aslan burcu erkeği

aşkta en zor burç aslan erkeği derler. Görünüşleriyle, konuşmalarıyla ve kendine bakımlarıyla ön plana çıkan kadınları severler. Sorumluluk almayı sevmezler, ona ihtiyacınız olduğunu aklından geçirirlerse sizden uzaklaşırlar. Aslan burcu, yanında güçlü fakat aynı zamanda onun arkasında kadın isterler. Sevgi ve bağlılık önemli konular arasındadır. Çok gururlu ve onurludur.

Başak burcu erkeği

En dikkatli ve detaylara takılan burçtur. Söylediklerinizden beden dilinize kadar sizi inceler. Zeka onlar için çok önemlidir. Aptal kadınları sevmezler. Mükemmeliyetçi ve detaylara dikkat eden bir burç olduğundan kıskançlık oyunlarına hiç gelmez. Aldatıldığını anladığı an bitirir. İlişkilerinde net ve kararlıdır.

Terazi burcu erkeği

Bu erkekler cazibenin ve uyumun burcu olduklarından güzelliği ve romantikliği severler. Aklı başında ve seksi kadınlar onların ilgisini çeker. Terazi burcu erkeğiyle önce arkadaş olmanız gerekmektedir. Sonrasında ilişkiye yavaş adımlarla başlamak yararınıza olacaktır. Minnet duydukları ve tutkulu aşklara çok önem verirler.

Akrep burcu erkeği

Akrep burcu kendini ön planda tutar ve aşkı gereğinden fazla ciddiye alır. Fakat, onlara göre ilişkilerde bir numaralı konu cinselliktir. Tutkulu cinsellik ve erotizmi doruklarına kadar yaşamayı severler. Ciddiye alınmak en değer verdikleri şeydir.

Yay burcu erkeği

Sürprizlerle dolu, yeniliklere açık özgür erkeklerdir. Macerayı sevdiklerinden hızlı karar alır ve çabuk fikir değiştirirler. Onlara ayak uyduracak kadınlar tercih sebepleridir. Onu asla engellemeyin ve daha özgür olmasını sağlayın.

Oğlak burcu erkeği

Dengeli ve kontrolü olan kadınlara ilgi duyarlar. Güvenilir ve sadık olduğunuz sürece sizden asla vazgeçmezler. Onu destekleyen ve her durumda yanında olan kadınlara değer verirler.

Kova burcu erkeği

Bağımsızlığını ön planda tutan erkelerin burcudur. Onunla konuşmak ve tartışmak ve fikrini almak çok önemlidir. Hatta söylediklerine itiraz eden ve kendi fikrini savunan kadınlar dikkatlerini çeker.

Balık burcu erkeği

Romantiklik konusunda bir numaralı erkekler genelde balıktır. Romantizm ve aşk onlar için vazgeçilmezdir. Sakin, sevecen ve yumuşaklık bir karaktere sahiptirler. Dokunmak, sarılmak ve bedensel temasta bulunmak onları rahatlatır.

Burçlara göre erkeklerin aşka bakış açılarını öğrendiniz.