baris-arduc-nihayet

Astrolog Neşe Erden, burçlara göre erkekleri etkilemenin yollarını anlatıyor! Üstelik, detaylı önerileriyle hedefinizdeki erkeğe nasıl ulaşacağınızı açıklıyor.

Koç burcu erkeğini etkilemek

Neşeli ve pozitif enerji veren bir tutum sergileyin. Sizinle ilgilenmesine ve elde etmesine izin verin. Onunla biraz flört edin, sonra geri çekilin ve sizi avlarken zevk almasını sağlayın. Ölçülü biçimde ona iltifatlar edin.

Erkeklerin hoşuna giden sözleri öğrenmek için TIKLAYIN

Boğa burcu erkeğini etkilemek

Boğa burcu, görsel şölenden hoşlanır. Onunla buluşurken güzel kıyafetler giyinin, mümkünse şık sunumlu yemekler hazırlayın. Ama sade olun, aşırı makyaj yapmayın. Kendi ellerinizle bir tatlı yapıp ona ikram edebilirsiniz.

En güzel kıyafet kombinlerini görmek için TIKLAYIN

[wp_ad_camp_2]

İkizler burcu erkeğini etkilemek

İkizler erkeğini etkilemek istiyorsanız, onu dikkat ve sabırla dinlemelisiniz. Dostça davranmak, mıknatıs gibi kendine çekmenizi sağlayacaktır. Ayrıca, dışa dönük ve esprili kadınları beğenirler.

Kişisel gelişimi artırma tavsiyeleri için TIKLAYIN

Yengeç burcu erkeğini etkilemek

Kendisini rahat hissetmesi için konuşmasında ısrarcı olmayın, bırakın o istediği zaman sohbete başlasın. Duyarlı taraflarınızı örneğin sokak hayvanları, doğal afetler, çevre korumadaki düşüncelerinizi aktarın.

Yengeç erkeğini mutlu etme yolları için TIKLAYIN

Aslan burcu erkeğini etkilemek

Aslan burcu erkeği, yönetimi elinde tutmaktan hoşlanır, karar yetkisini ona bırakın. Örneğin, yemeğe gitmek için iki seçenek mi sundu, kararı o versin, mutlu olacaktır. Elbette, onu etkilemek sizi de mutlu edecektir.

Mutlu olmanın yollarını öğrenmek için TIKLAYIN

mutlu-kadin-erkek

Başak burcu erkeğini etkilemek

Mantıklı ve aklı başında tutum sergileyin. Basit konularda ama onu sıkmayacak derecede yardım isteyin, ama bu bildiği konularda olsun. Örneğin, telefonunuza güncelleme yapacaksınız ve bu konuda bilgisi varsa, sorun. Hoşuna gidecektir. Temiz giyinin ve evinizin temiz, düzenli olmasına dikkat edin.

Ev temizlemenin kolay yolları için TIKLAYIN

Terazi burcu erkeğini etkilemek

Terazi erkeği, olumlu ve dostça tavırlar sergileyen kadınlardan hoşlanır. Stresli ve gergin kadınlar ise ona itici gelir. Bu yüzden, Terazi erkeğini etkilemek istiyorsanız, kendinizle barışın, mutlu olun.

Stresi azaltmanın yollarını öğrenmek için TIKLAYIN

Akrep burcu erkeğini etkilemek

Akrep erkeği, gizemli sırları çözmekten hoşlanır, onun için net olmayan cümleler ilgi çekicidir. Tamamen çözdüğü kadınların peşinden gitmez. Ayrıca, o cinselliğe en düşkün burçlardan biridir; gizemli çekici kıyafetler giymeniz sizi unutulmaz kılacaktır.

Erkekleri elde tutmanın yollarını öğrenmek için TIKLAYIN

Yay burcu erkeğini etkilemek

Özgürlüğüne düşkün Yay burcu erkeğini etkilemek için hareketli, zinde ve atik olmalısınız! O spor yapmayı, açıkhavada yürümeyi sever. Din, felsefe ve siyasi konulardan hoşlanır.

Yürümenin faydalarını öğrenmek için TIKLAYIN

Oğlak burcu erkeğini etkilemek

Çalışkan ve neredeyse işkolik Oğlak erkeğini etkilemek için kariyerinizden bahsedin. Şimdiye dek çok çalışarak elde ettiğiniz başarılarınızı anlatın, örneğin para biriktirip neler aldığınızı… Ayrıca, zekanızı belli edecek espriler yapın ama ölçüyü kaçırmadan nazik ve kibar olun.

Para biriktirmenin yollarını öğrenmek için TIKLAYIN

Kova burcu erkeğini etkilemek

Kendine güvenen kadınlardan hoşlanan kova erkeğini etkilemek için fikirlerinizi savunun, hemen karar değiştirmeyin. Dikkatlice onu dinleyin, ilgilendiğinizi belli eden sorular sorun, eğer onun için özel tarihleri biliyorsanız, mutlaka kutlayın.

Kendine güvenmenin yollarını öğrenmek için TIKLAYIN

Balık burcu erkeğini etkilemek

Balık burcu erkeğini etkilemek için fiziksel olarak beğendiğiniz yönlerine vurgu yapın. Ama abartmadan. Örneğin, “gözlerin ışıkta renk değiştiriyor, farkında mısın? Çok güzel” diyebilirsiniz.

Erkekleri mutlu etmenin yollarını öğrenmek için TIKLAYIN

burclara-gore-opusme-banner