Burçlara göre baba olmanın belirleyici özellikleri var. ‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak, hangi burcun nasıl baba olacağını araştırdık. Sevdiğiniz adamın yıldız haritası, çocuğunuza davranış şekli hakkında tüyolar verebiliyor. Haydi, başlayalım!

Koç burcu nasıl baba olur?

Koç burcu erkeği, çocukları büyüdüklerinde onların hayatlarına müdahale etmek isterler. Fakat her zaman duyarlı sevecen ve sıcak olurlar.

Boğa burcu nasıl baba olur?

Boğalar genellikle erkek çocuk sahibi olmak ister. Ama kız çocuklarına da aynı şefkat ve sıcaklıkla davranırlar. Boğalar çocuklarla vakit geçirmeye bayılır ve onlarla her zaman oyun oynar. Fakat biraz disiplinli davranacaktır.

İkizler burcu nasıl baba olur?

İkizler burcu erkeği disiplinli bir baba olmamasına rağmen çocuklarla arası bir hayli iyidir. Çocuklarına asla baskı yapmaz ve onlarla sırdaş olmayı kabul eder. Verdiği sözleri tutan ikizler burcu erkeği ideal bir baba olabilir.

Yengeç burcu nasıl baba olur?

Sabırlı bir baba olan Yengeç burcu erkeği, aynı zamanda eğlencelidirler. Çocuklarıyla aralarında kuvvetli bir duygusal bağ vardır. İnce eleyip sık dokuyan yengeç babaları, çocuklarına hiç büyümeyeceklermiş gibi davranır.

Aslan burcu nasıl baba olur?

Aslan burcu erkeği, aile ve çocuğa sıcak bakmazlar. Fakat bebek sahibi olduklarında onlarla sıcak bir bağ kurmayı başarırlar. Özellikle terbiye konusunda biraz sert olan aslanlar çocuklarını yola getirmek için gereksizce ısrarlı davranabilirler.

Başak burcu nasıl baba olur?

Çocuklara fazla bayılmayan başaklar, bebek sahibi olduklarında da bir hayli rahat davranır. Çocuklarına fazlasıyla güvenen başak babaları, onların herhangi bir hatasını olgunluk ve sakinlikle karşılayacaktır.

Terazi burcu nasıl baba olur?

Sakin ve adaletli olan terazi babaları, çocuklarına çok düşkün olurlar. Fakat bu sevgi hiçbir zaman eşine duyduğu büyük aşkın önüne geçemez. Terazi babaları her zaman eşlerini çocuklarıdan daha çok sever.

Akrep burcu nasıl baba olur?

Sert bir baba olan Akrep burcu erkeği, çocuklarının yaptıkları hataları asla affetmezler. Her zaman onları yakından takip ederler. Ayrıca çocuklarına fazlasıyla düşkün olan akrepler, çocuklarla vakit geçirmeye ve onlarla değişik oyunlar oynamaya bayılır.

Yay burcu nasıl baba olur?

Yaylar genellikle erkek çocuklara kendilerini daha yakın hissederler. Çocuklarla çok rahat iletişim kuran yaylar, çocuklarına baba gibi değil de daha çok arkadaş gibi davranmayı tercih eder. Çocuklarının sırlarını merak edip inceler.

Oğlak burcu nasıl baba olur?

Tam bir baba olan Oğlak burcu erkeği, çok çocuk yapmaktan hiçbir zaman çekinmezler. Tıpkı bir anne kadar titiz, özenli ve sevgi dolu olan oğlak babalar, çocuklarını asla gereksiz yere şımartmazlar ve disiplin içinde büyütürler.

Kova burcu nasıl baba olur?

Delidolu olan kova babaları çocuklarına düşkün olurlar. Onlarla oyun oynamaya ve onların zekalarına inmeye bayılırlar. Genellikle disiplinden bir haber olan kovalar, çocuklarına terbiye vermekte biraz zorlanabilir.

Balık burcu nasıl baba olur?

Hayalci ve masalcı bir baba olan Balık burcu erkeği, sakin ve paylaşımcı olurlar. Çocuklarının dertlerini dinlemeye her zaman açık olurlar ve onlara her zaman çözüm bulurlar.