burcuna-gore-sevgili

Burçlara göre aşk uyumu ve sevgili seçimi için astrolojinin rehberlik gücünden faydalanabilirsiniz. Instagram’ın en sevilen astrologlarından Neşe Erden, burçlara göre aşk uyumu ve sevgili seçimini yazdı ama çok özel bir açıdan bakarak: ay burcuna göre!

Söz konusu aşk olunca, mükemmel eşleşme için, Ay’ın size ne dediğine bakmalısınız. Ay, gerçek duygusal yanınızı ve başkalarıyla ilişkinizi temsil eder. Haritanızda Ay’ın hangi burçta durduğuna bakın.

Ay Koç burcunda

Sizin için önemli olan, sonuca ulaşmaktır. Hızlı düşünme, hemen harekete geçme, sizin için güven vericidir. Şakacı ve birbiriyle tatlı bir rekabet içinde bulunan bir ilişki için, siz bir Koç burcuna aşık olabilirsiniz. Daha duyarlı bir ilişki için Yengeç ve Akrep de uygun olur. Cesur ve güçlü fikirleriyle Aslan burcuna da uyum sağlarsınız.

Ay Boğa burcunda

Romantizm konusunda zor bir burç olan Boğa, güçlü iradesiyle sizi etkiler. İnatçılığı zor olsa da, konfor ve lüks seven bir sevgili, aynı zamanda eğlenceli bir adam olduğu için size uyacaktır. Venüs sizi mutlu eden gezegen dersem, yanlış bir tespit olmaz. Aynı zamanda Başak ve Oğlak burçları sizinle uyumlu bir ilişki yaşayabilir. Son olarak bir terazi burcu da ilişki açısından yüksek yıldız alacaktır.

Günlük burç yorumunuzu okumak için tıklayınız.

Ay İkizler burcunda

Daima ilgi seviyorsanız, iletişiminiz sevgi kelimeleriyle doluysa, iletişim gezegeni olan Merkür’ün yönettiği burçlardan birisiyle ilişkiniz iyi gidecektir. Sohbet seven ancak genellikle kendi daha fazla konuşan İkizler, belki de sizin sessiz yanınıza iyi geliyordur. Fikir tartışmaları seven biri olarak İkizler sizinle ilişkisini hep canlı tutacaktır. Oğlak ve Akrep burcundakiler de size iyi bir meydan okuma sağlarlar. Son olarak Balık burcu, havai bir kaçamak ve flört olarak size iyi gelecektir.

Ay Yengeç burcunda

Size iyi gelen Yengeç insanı, duygusal işaretlerinizi okuyabilir. Hislerinize ve etrafınızdaki duygulara dokunduğunu bildiğiniz bir insanla bir ömür geçirebilirsiniz. Besleyici bir ilişki olacağı kesindir. Ancak bu noktada uygun kişiyle tanışamazsanız, size hayalleriyle güçlü Balık ve Akrep burcu da iyi gelecektir. Son olarak bir Aslan ile duygusal bir ilişki yakalayabilirsiniz.

Ay Aslan burcunda

Aşk dünyanız Güneş etkisinde demektir. Bu da aslında Ay için harika bir eşleşme verecektir. Lider özellikli, güçlü, takdir edebileceğiniz bir eş istiyorsanız, Aslan burcu size iyi gelecektir. Ancak hayat yolunda iyi bir Aslan ile karşılaşmazsanız, eylem odaklı Koç, iyimser Yay, inatçı Boğa ve koruyucu Akrep ile de güzel bir ilişki yakalayabilirsiniz.

[wp_ad_camp_2]

Ay Başak burcunda

İletişim gezegeni Merkür, eleştirici, hemen her durum hakkında bilgisi olan, konuşma konusunda etkili ve iyi bir analizci olan Başak burcu için mükemmel bir ilişki verebilir. Özellikle tertipli, düzen seven birini istiyorsanız Başak seçimi doğru olacaktır. Ancak diğer alternatifleri de bilmeniz iyi olur. Kova veya Yay burcu ile serbest bir ilişki yaklaşımı içinde olursunuz. Oğlak ise yine birliktelikten keyif alacağınız burçlar arasında yer alır.

Günlük burç yorumunuzu okumak için tıklayınız.

Ay Terazi burcunda

Aşk tanrıçası Venüs tarafından yönetilen, diplomatik bir sevgiliyle iyi bir ilişki içinde olabilirsiniz. Adil ve dengeli olmak, sizin ilişkinizin sloganı olacaktır. Kova ve İkizler ile de biraz başı havada bir ilişki olmakla birlikte, yaratıcı zihninizi sürekli aktif tutabilirsiniz. Zor zamanlarda güç bulmak için ise, Koç burcu doğru bir seçim olabilir.

Ay Akrep burcunda

Derin ve özel bir ilişki için sizin partneriniz Akrep burcudur. Ay Akrep burcu, görünenin altında yatanı merak eden, detayları iyi kavrayan bir ilişki anlamı taşıyacaktır. Cinselliğin de yoğun yaşanacağı bir ilişki diyebilirim. Ayrıca samimi Boğa ve akıllı bir Başak da size iyi gelecektir. Sık sık sizi şüpheye düşürebilecek olmasına rağmen, bir Kova da iyi bir eşleşme yaratabilir.

Ay Yay burcunda

Bir ilişkiden beklediğiniz neşe, keyif ve coşkuyu yakalayabilmeniz için, bir Yay insanı ile birlikte olmanız gerekir. Size ilişkisinde açık yüreklilikle yaklaşabilecek bu burçla, eğlenceli bir ilişki yakalarsınız. Eğer iyi bir Yay burcuna denk gelmediyseniz, sizinle güzel etkileşim içine girebilecek burçlar arasında İkizler ve Kova vardır. Eğer bazı noksanlarına aldırış etmezseniz, yengeç ve Boğa da ilişki için doğru partnerler arasında yer alır.

Günlük burç yorumunuzu okumak için tıklayınız.

Ay Oğlak burcunda

Karşınızda sizi her zaman anlayan, ulaşabileceğiniz, çaba gösteren ve ihtiyaçlarınızı düşünen biri olmasını istiyorsanız, Oğlak sizin için ideal eş olacaktır. Kurallarıyla sizi saran Satürn insanı, aynı zamanda disiplinli bir ev yaşamı da sürecektir. Diğer burçlar arasında bir seçim yapmanız gerekirse, Terazi, Yengeç, Boğa ve Başak da sizinle iyi bir ilişki içine girebilir.

Ay Kova burcunda

İlişkilerde sakin, bağımsız ancak ortak amaç içinde yürüyebileceğiniz Kova, size iyi bir ilişki sunabilir. Kişisel gelişiminizde önemli noktaları keşfetmenizi sağlayabilecek bu ilişki sizi besler. Ancak iyi bir Kova burcuna denk gelemezseniz, Koç veya Boğa ile yine iyi bir ikili olursunuz. Son olarak güçlü bir Aslan da, sizin bireyselliğinizi destekleyerek, ilişkinizin gücünü arttıracaktır.

Ay Balık burcunda

Siz büyük bir hayalperest, bir doğa ve sanat aşığı ile bir ömür yaşayabilirsiniz. İtaatkar ve uysal Balık insanı, size bir ilişki içinde ne kadar değerli şeyler olduğunu hatırlatabilir. Eğer bu kadar duygusal biriyle uyuşamam diyorsanız, Akrep ve Başak da sizin için iyi bir seçim olacaktır.

nese-erden-imzasi

 

Astrolog Neşe Erden’i Instagram’dan takip etmek için: https://instagram.com/astrologneseerden/