haberlerimiz-bundle

Değerli okuyucularımız, “Yüksek Topuklar” editörleri olarak, yıllardır sizin için en keyifli moda, astroloji, güzellik, diyet haberlerini hazırlıyoruz. Bilgisayarınız, telefonunuzdan bize ulaşıyor, gününüzü renklendiriyorsunuz. Daha sıkı bağlantıda olabilmemiz için müjdeli bir haberimiz var: Yüksek Topuklar, Bundle uygulamasıyla artık parmaklarınızın ucunda!

Android veya Apple hemen telefonunuza “Bundle” uygulamasını yükleyin, yaşam kategorisinde ‘Yüksek Topuklar’ seçimini yapın. Kahvenizi içerken, yolda giderken, yatakta tembellik yaparken en yeni ve en güzel haberlerimizi okuyun, bilgilenin! Sizlere doğru bilgiler sunmak, hayatınıza dokunabilmek bizi gerçekten mutlu ediyor, varlığınız için teşekkür ederiz!

bundle-yasam

Bundle, 30’dan fazla ülkede yayında olan, binlerce haber kaynağı ve blogu bir araya getiren bir haber okuma uygulaması. Haberler, spor, ekonomi, oyun, sanat, moda, eğlence ve daha birçok kategoride yer alan özgün içerikler her gün Bundle’da okuyucularla buluşuyor.  “Bundle” tüm dünyada etkin bir haber uygulamasıdır, ilgi duyduğunuz diğer konularda da haberleri takip edebilirsiniz. Uygulamamızı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz:

unlulerguzellikbanner