California Cevizi
California Cevizi

Botoks Etkili Kremler

Bütün kadınlar (artık erkekler de) yaşlanmanın izlerinden kurtulmak istedikleri için, kozmetik firmaları sürekli yeni arayışlar peşine düşüyor. Firmalar, estetik dermotolojiden etkilenerek bugün botoks ve yüz gerdirme operasyonlarına alternatif olan devrimsel nitelikli yeni içerikler keşfediyorlar.

Kaslarımız günde 30.000 kez hareket ediyor. Zamanla yüzümüzde çizgilerin belirmesine şaşmamak lazım değil mi? Buna ek olarak uykusuzluk, sigara, alkol, dengesiz beslenme gibi pek çok faktör de eklenince; cildimizi sıkı ve esnek tutan elastin ile kolajen lifleri bozuluyor.

Kozmetik sektörü bu alanda sorunları gidermek için hem dolgunlaştırıcı, hem pürüzsüz görünüm veren kremleri yarattı. Bu kremlerde bulunan botoks benzeri peptid molekülleri, kasların kasılma etkisini azaltarak, cildin sinir reseptörlerini yatıştırıyor.

İğne veya herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmeden cildi destekleyerek genç görünmesini sağlamak bu kremlerle artık mümkün oluyor.

Yüksek Topuklar – Kadın Sitesi

3 Yorum

  1. bu kremleri biliyoruz da hangi marka daha etkili bilmiyourz bun da bizim icin arastirirsan sevinirz :)yada bayanlar arasi anket yapalim

  2. Sevgili Selda, kullananların yorum yapmaları daha başarılı oalcaktır sanırım. Bence de kullananlar yazsın lütfen…:)

  3. mrb kızlar ben 32 yaşındayım ve ciddi şekilde yüzümde sarkmalar başlamıştı ve çok yağlıydı daha sonra cilt bakımı yaptırmaya başladım ve birçok krem kullandım dünyanın parasını ödedim ama ne fayda… tesadüfen kemal tancadan bana hediye çeki verdiler ücretsiz bakım leyla inanırın gittim ve dr. baumann diye bi ürünle çalışıyolarmış çok detaylı bilgi verdiler ve ürünlerine başladım 2 ay oldu çok memnunum. kesinlikle nişantaşındaki leyla inanırı tavsiye ederim. umarım yardımcı olmuşuşmdur bildiim kadarıyla 🙂

Yorum Yapın

vestel