Bosch, 14 Şubat’ta aşkınızı ifade etmenin en keyifli, en sıcak yolunu sunuyor. Bosch TES50321 RW VeroCafe Latte espresso ve kahve makinesi ile evinizin konforunda hazırladığınız mükemmel kahvelerle birlikte, paylaştığınız sevginin tadına varacaksınız.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünkü değil, gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, espresso ve kahve makinesi TES50321 RW VeroCafe Latte ile en sevdiğiniz kahveye kolayca ulaşıp duygularınızı harekete geçirme imkânı sunuyor. VeroCafe Latte espresso ve kahve makinesi, evinizin konforunda leziz aromalı kahveler yapıp, sevgilinizle paylaşmanın en keyifli yolu.

bosch-2

Kanıtlanmış barista teknolojisi ile Bosch VeroCafe Latte espresso makinesi, soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak birer fincan kahve paylaşarak aşkınızı taze tutmanızı sağlayacak. Özel süt köpürtme sistemi ile dileyene krema kıvamında süt köpürtme ve kahvenin sertliğini tam damak zevkine uygun biçimde ayarlama imkânı sunan VeroCafe Latte espresso makinesi ile sevdiğinizi şımartmak artık çok kolay. Bosch VeroCafe Latte ile espresso, lungo, cappuccino, latte, americano veya macchiato seçim ne olursa olsun, paylaşılan sevginin heyecanını yaşayacak ve her fincanda bir İtalyan kafesinde içilebilecek kadar mükemmel kahvelerin tadına varacaksınız.

Tavsiye edilen satış fiyatı : 2.650 TL

Sevgililer Günü