Red Diamond Serisi ergonomik kullanımının yanı sıra, tazelik ve canlılığı temsil eden fuşya rengindeki şık görünümü ile mutfağında da tasarımdan ödün vermek istemeyenlerin ilk tercihi oluyor. Bosch’un yeni Red Diamond serisi, teknoloji, işlevsellik, üstün performans ve zarif tasarımın birbiriyle nasıl mükemmel bir uyum içinde olduğunun gözle görülür bir kanıtı. Fuşya renginin yanı sıra retro (köşeli) tasarımı ile de dikkat çeken Bosch MCM42024 Styline kompakt mutfak robotu, kadınların detay olarak nitelendirdiği tüm sorunlara modern çözümler getirerek, özellikle küçük mutfak ve tezgahlarda hiç yer kaplamadan, büyük marifetler sergiliyor. Kesme, çırpma, rendeleme, öğütme gibi zorlu işleri yaparak, mutfakta harikalar yaratıyor ve kullanıcısının sağ kolu oluyor. Ufak bir dokunuşla mutfakta mucizeler yaratmak üzere tasarlanan Bosch MFQ40304 Styline el mikserinin özel şekillendirilmiş çırpıcısı ile daha iyi kabaran kekler, daha yoğun kıvamlanan kremalar elde etmek mümkün hale geliyor.

 

Bosch Ev Aletleri

 

Bosch, tüm aparatlarını çekmecesinde saklama imkanı sağlayan MCM42024 Styline Red Diamond Serisi kompakt mutfak robotu ile, tasarım alanında yeni bir başarıya daha imza atıyor. Ergonomik saklama özelliği sayesinde aparatlar kaybolmuyor, hepsi bir çekmecede toplanarak, tezgahta da kalabalık yaratmıyor. Red Dot 2010 tasarım ödülüne layık görülen bu ürünün aksesuar çekmecesinin patenti Bosch’a ait. Son derece minyatür görünen aksesuar çekmecesi, dört adede kadar paslanmaz çelik kesme diskini, çok amaçlı çelik parçalayıcı bıçak ve çırpma diskini, plastik karıştırma aparatı, kesme ve rendeleme disklerini, bu disklerin takma ünitesini ve kızarmış patates diskini içinde saklıyor. Katı meyve ve narenciye sıkacaklarını ise yoğurma kabının içinde Evsaklayabiliyorsunuz. Emniyet kilidi ve güvenli çalışma sistemleri de Bosch’un patentli teknolojisi. Ayrıca LED çalışma göstergesi de blenderin ya da kasenin doğru oturtulup oturtulmadığını göstererek, kullanıcıyı uyarıyor. 800 Watt gücündeki robotun 500 gramlık şeffaf plastik karıştırma kabı bulunuyor. Maksimum 1,5 kg unlu karışım kapasiteli, şeffaf kapaklı, doldurma yardımlı ve ittirici aksesuarı ile karıştırıyor, doğruyor, dilimliyor, rendeliyor, öğütüyor, her şeyi yapıyor. Tüm aparatları kolayca takılıp, çıkarılabiliyor ve bulaşık makinesinde yıkanabiliyor.

 

Bosch MFQ40304 Styline Red Diamond Serisi el mikserinin öne çıkan en önemli ayrıcalığı, özel tasarım çelik çırpma uçları. Üzerinde bulunan çelik boncuklarla devrim yaratan bu çırpma uçları ile , kek hamuru yada kremayı çırpma esnasında malzemelerin içine çok daha fazla hava giriyor. Böylece daha yoğun ve lezzetli sonuçlar elde ediliyor. Sahip olduğu modern motor teknolojisi, tam güçle çalışırken bile son derece sessiz ve hafif olmasını sağlıyor. Ergonomik bir şekilde tasarlanmış “soft-touch” tutma yeri ile el mikserini kullanmak da son derece rahat.