askveiliskiler

Astrolog Neşe, Boğa ve Yay burcu arasındaki uyumu ve dikkat edilmesi gereken noktaları yazdı. Çevrenizle daha keyifli ve sevgi dolu bağlar kurmak için astrolojinin rehber gücünden faydalanabilirsiniz.

Dürüst olan yay burçları, boğalarla bu konuda iyi anlaşır. Çünkü boğalar, hayatlarına giren herkesin dürüst olmasını bekler. Yay burcunun patavatsızlığı bazen dürüstlüğünün önüne geçerek kalp kırabilir. Fakat boğa burçları böyle durumlarda sağlamdır ve incinmezler. Bu nedenle yayın birçok konuda dürüst davranması ve ağzına geleni söylemesi boğaların işine gelir. Boğalar genel olarak duygularını içine atar ve iç dünyasında yaşar. Hassas konuları ortalıkta konuşmayı sevmeyen boğalar, açık olma konusunda biraz sıkıntı çeker. Burçlar ve özellikleri mutlaka göz önüne alınmalıdır.

Boğa burcunun böylesine içine kapanık olması yay burcunu kötü etkiler. Yay, boğanın böyle zamanlarda içinden pazarlıklı olduğunu düşünebilir. Eğer yay boğaya bu konuda konuşursa boğalar iyice içine kapanacak ve olay içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Bu nedenle yay burçlarının boğaların üzerine gitmemesi ve anlaşmazlıkların olduğu noktalarda olayları oluruna bırakmaları gerekir. Böylece hem boğalar hem de yaylar düşünebilir ve daha sağlıklı kararlar alabilir.

Yay burçları filozof bir yapıya sahiptir. Tüm olaylara hakimdirler ve fikirlerini değiştirmek zordur. Diğer insanlara akıl vermeyi ve bir şeyler öğretmeyi seveler. Boğalar ise her zaman açık görüşlüdür ve iyi şeyler öğrenmeye açıktır. Yayın bazen “çok bilmişlik” taslaması boğanın canını sıksa da bu anlaşmazlık çok büyük olmayacaktır. Eninde sonunda vermeyi seven yay, boğa ile anlaşmanın bir yolunu bulacaktır. Yay burçları ilişkileri boyunca beraber oldukları insanların vizyonunu genişletirler. Onların problemlerini çözüp rahatlatırlar. Yayın bu davranışı boğanın hoşuna gidecek ve tıkandıkları yerlerde yaydan yardım almak onu mutlu edecektir.

Pozitif bir görüş açısı olan yaylar, lükse ve pahalı şeylere çok düşkün değildir. Fakat boğa burçları için lükse tapar diyebiliriz. Boğalar her zaman rahat olmayı ve pahalı hediyeleri sever. Boğanın bu kadar lükse düşkün olması yay burcunu rahatsız edebilir. Ağzına geleni söyleyen yaylar bazı konularda boğaları üzse de daha sonra durumu toparlarlar. Çünkü kendileri de söylediklerinden büyük pişmanlık duyarlar. Boğa ve yay uyumu biraz zor görünse de bu ikili eğer birbirlerine aşıklarsa, zorlukların üstesinden gelebilir ve birbirlerini dinleyerek mutluluğu bulabilirler.