Boğa kadını yıldıznamesi bakımına göre 21 Nisan – 20 Mayıs tarihleri arasında doğan boğa burcu kadını yıldıznamesi toprak grubu olarak göstermiştir. Toprak grubu ona çekingenlik vermiştir. Beyaz renkli ince gür saçlı alımlı bayanlardır. Kendisiyle temas eden bir kişi başkasını aramaz ve ihtiyaç duymaz, şehvetlidir. Büyük burunlu, kalın dudaklı beyaz dişlere sahip çekici bir kadındır. Yüzden küçük siyah bir ben olabilir.

Boğa kadını eğlenmeyi ve çalgıyı sever. Bulunduğu ortamda oynamaktan hoşlanır dikkat çeker. Esmer boğa kadınları kendisine düşmanlık etmeye çalışır. Kendi güzelliğini kıskanacak kadar kıskanç bir bayandır boğa kadını. Yıldızname bakımına göre bu kıskançlık onların başına kötü işler açabilir kendi kendine zarar vermesine neden olabilir.

Boğa kadınları iri vücutlu erkeklerden sakınmalıdır, bu tipe sahip erkekler boğa kadınından çok sahip olduğu parayla ilgilenirler, paraya sahip olmak isterler. Erkeklerin bu tutumu yüzünden basından 2 ve ya 3 evlilik geçebilir. İlk evliliğinden ölüm sebebiyle veya boşanma sebebiyle ayrılabilir. İkinci evliliğinde geçinemedikleri için ayrılabilirler sorunun para olma ihtimalide yüksektir.

Gene de boğa bayanların en belirgin özelliği olan dayanıklılık sayesinde üstesinden gelir ve rahat yaşamı amaçlar. Kendisine en uygun eş in hava grubunda olduğuna inanır ve bu içgüdüsünün peşinde koşar. Boğa bayanlarının genellikle ölüm sebebi veya hastalanmasının sebebi safra artmasıdır. 2 – 20 – 30 yaşına kadar bu tehlikeyi taşır ve korkar. Boğa kadınları soğuktan da korunmalıdır çünkü boğazları çok hassastır. Bu tehlikeyi atlattığı takdir de 100 yıl kadar yaşarlar.

Hayatını iyi yaşamaya özen gösterir. Saf ve temiz bir insandır, güler yüzlü ve tatlı dillidir bu yüzden çevresi tarafından sevilir. Bu sevgi bazen kıskançlığa dönüşüp tehlike yaratabilir o yüzden kalabalık ve kadınların yoğun olduğu yerlerden uzak durmalıdır çünkü kadınlar büyük düşmanlarıdır. Karanlık ortamlar onun için tehlike arz eder karanlık yerlerde de bulunmamalıdır.

Yıldızname bakımı verilerine göre kadın ve ya erkek beyaz simalı olanlardan çok düşman olduğunu işaret eder. İyilik yaptığı kişiler de dahil ona düşmandır ve her zaman kötülük yapmaya çalışırlar dikkat edilmesi gerekmektedir. Boğa burcu kadını yıldıznamesine göre Esmer yüzlü bir kadın onu çok kıskanır ve eşinden ayırmak için birçok oyun çevirir. İnadı sayesinde bu kadını halt edebilir.

Otuz yaşına kadar servet sahibi olabilir ve böyle yaşayabilir ancak 30 yaşından sonra kaybetme korkusunu ve tehlikesini yaşar. Kardeşleri onun bu serveti ve mutluluğunu kıskanabilir bu yüzden uzak durmalıdır. Babasının ve annesinin bu mirasını yese de ilk başlarda hayır görmez daha sonra iyi bir hayata geçiş yapar. Yattığında kıbleye doğru başını koyduğunda rahat eder, parmağında akik bir yüzük taşıması ona iyi gelebilir rahatlatabilir.

Bol bol evlenme teklifi alan bayan birçok teklifi reddetmiştir. Büyük arzusu olan Servete ulaştığında mutluluğu yakalayacaktır. Uğurlu rakamı olan 6yı hayatının her alanında kullanmayı sever. İş aşk veya herhangi başka şeylerde 6 rakamı ona yön verir. Erkeklerin ilgisini çeken karanfil kokusundan hoşlanır. Senfoniler onun için yaratılmıştır dinlemekten büyük zevk duyar.

Boğa burcu kadını yıldıznamesini okudunuz. Aşağıdaki konu başlıkları da ilginizi çekebilir:

Boğa burcunun anlaştığı burçlar

Boğa burcu ünlüleri kimlerdir?

Burçlara göre kişilik özellikleri