21 Nisan – 30 Nisan

Güzelliklere aşık, gösterişli ve kaliteli olan her şeyi seven, maddi ve manevi değerlerini önemseyen, koruyan, sahiplenen, sosyal hayatın içinde yer almaktan zevk alan, arkadaşlarını önemseyen, güzel bir çevrede yaşamak isteyen, duyarlı ve estetik bir kişiliği olan, ince ve nazik yapısıyla takdir edilen ve sevgi duyulan, uzlaşmazlık, kavga ve çekişmelerden hoşlanmayan bir yapıları vardır.

1 Mayıs – 10 Mayıs

Zihinsel yetenekleri yüksek, aklını önemseyen, sezgileri kuvvetli, ilgi alanları yoğun, dünyayı gözlemlemekten hoşlanan, konuşma ve yazma yeteneği son derece güçlü, insanları kolayca çözebilen, değerlendirme gücü yoğun, organizasyon becerisi muazzam, başkalarıyla çalışmaya müsait, uyumlu, fazla detaydan hoşlanmayan özgürlüğüne önem veren, konuşmasıyla karşısındakini etkileyebilen insanlardır.

11 Mayıs – 20 Mayıs

Gayet güvenilir, dürüst yaklaşımlara sahip, güçlü ve derin duyguları olan, aşk ilişkilerinde güvenilir, karşısındakine değer veren, gerçekçi düşünebilen, kendine yeterli, başarma tutkusu olan, çalışkan, güzelliklere önem veren, kabalıktan hoşlanmayan, keskin gözlem gücü olan, başkalarının haksız sözlerinden etkilenebilen, arkadaşlığa önem veren, hedefine ulaştığında böbürlenmeyen., iyiliğin, vefanın kıymetini bilen bir yapıları vardır.

 

Kendinizi ve karşınızdaki insanların kişiliklerini kolayca çözmek istiyorsanız; doğru yerdesiniz! Yüksek Topuklar ekibi olarak doğum tarihine göre kişilik özellikleri özel dosyası hazırladık. Doğum tarihi aralığını seçin, merak ettiklerini öğrenin!

 

Ocak  1-10-nisan  1-10-nisan  Ocak 
Ocak Ocak Ocak Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak