boga-burcu-buyuk

Astrolog Neşe, Boğa burcu özellikleri ve bilinmeyen yönlerini anlatıyor. Karşınızdaki Boğa burcunu etkilemek, ikna etmek ve daha iyi tanımak istiyorsanız, Boğa burcu özellikleri rehberimiz tam size göre; hemen okuyun!

Boğa burcu özelliklerini anlatmaya başlamadan doğum tarihi aralıklarını sizinle paylaşmak isterim, bu sayede doğru burcu seçerek özelliklerini okuyabilirsiniz. 21 Nisan – 21 Mayıs tarihleri arasında doğanlar Boğa burcudur.

 • İkna etmek için yemek verin

‘Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer’ derler ama bu durum Boğa burçları için biraz farklıdır. İnatçı bir Boğa ile başa çıkmak istiyorsanız, ona yemek hazırlayabilir veya yemeğe götürebilirsiniz. Yemekle araları oldukça iyidir. Yemekle ilgili konuşurken bile iştahları kabarır. Onları bir şeye ikna etmenin yolu mideden geçer. Yani, Boğaların beynine giden yol midesinden geçer! =)

 • Sakin ve akıllı davranırlar

Pratik ve güvenilir insanlar olan Boğa burcu insanlarını tanımak için pek çok işaretiniz vardır. Sakin ve akıllı bir burçtur. Sinirli tavırlar, onların damarına basmaya sebep olur ve sizden daha fazla gerilirler.

 • İş ve parada bilgisi vardır

İş ve para konularında bilgilidirler. Ancak oldukça inatçıdırlar. Hatalarını kabul etmelerini istiyorsanız, onlara sakince ve yavaşça anlatmalısınız.

 • Güvenceye çok önem verir

Onların zihni istikrarlı çalışır ve hayata karşı bir sigorta duygusuyla yaklaşırlar. Güvence çok önemlidir. Çözümleri ve fikirleri orijinaldir. Eğer önemli bir şey hakkında karar vermek zorunda kalırlarsa, çevrelerinden bu konuda bilgili olanlardan bilgi alırlar ve sonra karar verirler.

burclar-kapak-gorseli

 • Sorumluluk almaya hazırdır

Sabırlı ve esprili insanlardır. Ona bir görev verildiğinde sonuna kadar gider, sorumluluk alabilir. Yanında kendinizi rahat hissedersiniz.

 • Lüks ve keyifli yaşamayı severler

Genellikle lüks yaşamayı severler. Hayatın tadını çıkarmayı, ağırdan almayı tercih ederler. Ancak siz hayatı hızlı yaşayan biriyseniz, sabırsız ve aceleciyseniz, bir Boğa insanı size çok ağır ve yavaş gelebilir. Onu bu şartlarla kabul ederseniz, oldukça mutlu olursunuz. Onlarla yaşamak keyiflidir.

 • Dostlukları neşeli ve güvenlidir

Onları dost olarak seçerseniz, girdiğiniz her yerde neşeleri ve kaliteleriyle göz doldururlar. Bir Boğa iyi ve sadık bir arkadaş olacaktır. Sempatik ve güvenilir bir dost sahibi olursunuz.

 • Güzelliklerden hoşlanırlar

Onlar ince ruhlu, düşünceli, sanatsever insanlardır. Güzel olan her ortamda onlarla karşılaşabilirsiniz.

 • Onlara güven duyabilirsiniz

Onlar çabuk değişen insanlar değillerdir. Değişim onlar için yavaş gelişir.

 • Cinsellikte güçlüdürler

Dokunmayı ve sevişmeyi severler. Bir Boğa burcuyla ile cinsel olarak doyuma ulaşırsınız. Ancak biraz kıskanç olduğunu bilmelisiniz. Kıskanç ve sahiplenicidir.

[wp_ad_camp_4]

 • Evlilik için uygun olabilir

Eğer ciddi bir ilişki ve evlilik düşünüyorsanız, Boğa burcunu seçebilirsiniz. Onunla geleceğe yürümek için güvenebilirsiniz. Aşık olduğunda koruyucu, sadık ve güvenilir bir eş olacaktır.

 • Dürüst olursanız sizinle kalırlar

Arkanızdan bıçaklanmazsınız. Dürüst insanlardır. Onunla aynı dürüstlükte iletişim kurduğunuz sürece sizi anlarlar ve hep yanınızda olurlar.

Astrolog Neşe