Boğa Burcu Kadını

Arkadaşları da onun için çok önemlidir. Çok sayıda arkadaşı vardır ve inanılmaz bir enerjiyle hepsine zaman ayırmayı, onlarla ilgilenmeyi başarır. Tabii karşılığını da ister. Dostları için her türlü fedakârlığı göze alan Boğa kadınları onlardan da aynı biçimde karşılık görmek isterler. Yani sadakate önem verirler. Bir diğer özellikleri de derli toplu olmaları, temizliğe önem vermeleridir. Bir Boğa kadını kulübede yaşasa bile oraya yuva havası kazandırmayı başarır. Minik ayrıntılarla o kulübeyi süsler, zenginleştirir… Ayrıca midesine düşkündür. Bu yüzden de dostlarını en güzel, en lezzetli yemekler eşliğinde ağırlar. Bu kadının hiç mi olumsuz özelliği yok diye soracaksınız. Acılarını ve dertlerini itiraf etmez asla. Onun için hayatındaki sorunları paylaşmak zayıflık ve bencilliktir. Bu yüzden en yakın arkadaşına bile açılması güçtür.

İşte, feminen, çekici, yumuşak ve çevresine sükunet yayan bir kadın… Tatlı bir sesle konuşuyor ve karşısındakinin içini rahatlatmayı iyi biliyor. Yıldızı Venüs, o yüzden de sanattan, müzikten, resimden iyi anlıyor. İnce zevkleri var. Sevgilisiyle sergilere, konserlere, tiyatro oyunlarına gitmeye bayılıyor. Kalabalık içindeyken onun kulağına eğilip aşk sözleri fısıldamayı bu arada cici cici etrafa bakınmayı ihmal etmiyor. yatakta tutkulu bir âşık. Deneyimli değilse bile bu konuda doğal bir yetenek sergiliyor. yatağı rahat ve kocaman, duvarında kristal bir ayna var, evi bahçeli değilse balkonu çiçeklerle dolu. yatak odasında daima parfümler ve inci takılar görebilirsiniz. Boğa kadınının hayatında da yatak odasından da çıkmak istemeyeceğinizi size garanti ediyoruz. Yapmanız gereken şey ona sürekli olarak ne kadar sevildiğini belirtmek. Bağlılığınızı göstermek ve onu ince zevklerinden mahrum etmemek. Bu burç insanlarının yıldızı Venüs’tür, bu yüzden de güzellik ve aşk yıldızının büyüleyici ışıltılarıyla çevrelenmiş tiplerdir onlar. Boğa kadını birisinden hoşlandığında onu elde etmeyi, hadi abartmayalım, hiç değilse ilgisini çekmeyi bir biçimde muhakkak başarır. Ne var ki Boğa kadınlarının aşkta hiç sorun yaşamadıkları anlamına gelmez bu söylediklerimiz. Bir kere ne istediğini bilen, makul ve sağduyulu Boğa kadınları başka konularda son derece mantıklı olabilmekle birlikte aşkta tamamen mantığın dışına çıkabilecek türden kadınlardır. Davulun bile dengi dengine çaldığı sözü onların kitaplarında yer almaz. Tamamen uygunsuz, kendisiyle hiçbir biçimde alakası olmayacak bir erkeğe âşık olabilir bir Boğa kadını. Kimi zaman da büyük hayal kırıklıkları yaşar bu yüzden. Bu burcun insanlarının hayatlarında inanılmaz bir insan çeşitliliği mevcuttur. Onun arkadaşları, dostları şöyledir böyledir diye bir tarif yapılamaz, hiçbiri birbirine benzemiyordur çünkü. İçinizi rahat ettirelim, Boğa kadını sadece tam anlamıyla severse evlenir. kıskanç değildir, çünkü aldatılabileceğini aklının ucundan bile geçirmez. belki genel olarak kendisi eşini aldatma eğiliminde olmadığı için onun da aynı biçimde davranacağına inanır. Bu durum da zaman zaman hayal kırıklığına uğrayabilir elbette.

Boğa Burcu kadınına âşık bir erkek için notlar…

Bu kadın sizi sevdiği, eğlenceli bulduğu ve kendisini mutlu edeceğinizi düşündüğü için sizinle ilgileniyor. Üstelik o kadar dürüst ki sizin onu herhangi bir biçimde üzebileceğinizi aklının ucundan bile geçirmiyor. Bu yüzden de kızgınlığı ve öfkesi derin oluyor. Bilirsiniz, sakin insanların duyguları kimi zaman patlama noktasına erişebilir. Size tavsiyemiz, bu burcun mensubu olan bir kadını üzmemek, yaralamamak için elinizden geleni yapmanız. Çünkü… bilirsiniz, Boğa’lar yaralandıkları zaman nasıl gözleri dönüyorsa Boğa burcu kadınlarının da öylesine gözleri dönebilir. Zaman zaman önlerine çıkan her şeyi kırıp geçmekten çekinmezler. Bu yüzden açık olun ve kazandığınız sevginin kıymetini bildiğinizi belli edin. Özetle, güvenilir biri olun ki aşkınız sorunsuz bir biçimde sürsün.

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNU OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!

Boğa Burcu Erkeği: Sadık bir arkadaş, iyi bir eş, sevecen bir baba olur. Devamını Okumak için Tıklayın!

2 Yorum

  1. Çok teşekkür ederim.Yıldızımın Venüs olduğunu öğrendim.Ama biraz atrıntıya kaçmış.Ben bu anlattıklarınızın aynısı gibiyim.Hem de en sevdiğim gezegen Venüs`tür.

Yorum Yapın

vestel