Yüksek Topuklar’ın astrologu Neşe Hanım’ı ne zaman görsek, sorulara boğuyoruz. Boğa burcu erkeği özellikleri nelerdir, peki Boğa burcu aşk hayatı nasıldır, nelerden etkilenir? Sonunda hepimize cevap vermek için Boğa burcu erkeğinin özelliklerini yazdı, biz merakla okuduk; şimdi sıra sizde!

21 Nisan- 20 Mayıs tarihleri arasında doğanların burcu olan Boğa, Zodyak’ın ikinci burcudur. Venüs tarafından yönetilir ve simgesi de Boğa’dır.

 • İyi kalpli ve güvenilirdir!

Eğer siz de, bu hayat yolculuğunda size eşlik edecek iyi bir ortak arıyorsanız, aynı yöne bakacağınız bir adam için Boğa erkeğinin özelliklerini beğenebilirsiniz. Sizi koruyacak kadar güçlü, iyi kalpli ve güvenilir bir erkektir diyebiliriz.

 • Sadık, cömert ve inatçıdır!

Boğa erkeklerinin güvenilir, hassas, nazik, sadık, cömert, kararlı inatçı ve iyilik dolu bir yapıları vardır. Bu adamların güçlü fiziksel yapıları, hoş bir yüzleri ve tatlı sesleri vardır. Onları tanımak kolaydır.

 • Sizi aldatma ihtimali düşüktür!

Aldatan erkekler arasında Boğa burcu yoktur diyebilirim. Genellikle Boğa erkekleri sadıktır. Sevecen ve yumuşak tavırlarıyla sizde güçlü bir imaj yaratırlar ve yanlarında kendinizi güvende hissedersiniz. Ancak eylem kelimelerini güçlü bir sesle ve sert söylerler. Yani biraz bağırarak konuşan adamlardır. Bu onların dikkat çekici yanlarıdır.

mutlu-cift-ask

 • Gizli romantik tarafı vardır!

Onun romantik tavrını gördüğünüzde şaşırabilirsiniz. Gerçekçi yaşam bakışına karşı, hiç ummadığınız yerlerde romantik davranışlar sergileyebilir. Onun maddiyat ve maneviyat arasında tuhaf bir dengesi vardır.

 • İnatçı yapısı sizi zorlayabilir!

Ancak onun inadını ve inatçı yapısını anlamanız uzun zaman alabilir. Normalde sakin ve yumuşak bir adamdır ancak inat ettiği bir konuda onunla karşı karşıya gelirseniz, kızgınlığından hiç hoşlanmazsınız çünkü öfkelenmiş bir Boğa erkeği gerçekten ürkütücüdür. Ancak onun kızgınlığının da barışa dönmesi kolaydır.

 • Sizi sahiplenecek bir erkektir!

Sevgi konusunda sizi hep sahiplenecek bir adamdır. Hatta başlarda onun bu sahiplenici tavrından rahatsız bile olabilirsiniz. Ancak onun sahiplenmesi aşkı ile doğru orantılıdır.

 • Ömrünün sonuna kadar sizinle olabilir!

Kafasında inandığı ve düşündüğü bir şey varsa, onu değiştirmek için çok çaba göstermeniz gerekir. Onu değiştirmenin çok zor olacağını bilmelisiniz. Onlar eşlerine sadıktırlar ve yaşam yolunun sonuna kadar birlikte yürümeyi severler.

guzel-cift-yatakta

 • Onunla arkadaş olmayı deneyin!

Onların arkadaşlığını da kazanabilirseniz, yani sadece sevgilisi değil, yaşam arkadaşı olmayı becerirseniz, bir Boğa insanının sizinle birlikte yürümekte olduğunu fark edersiniz. Boğa erkeğiyle en iyi anlaşan burçlar Başak, Yengeç, Oğlak, İkizler ve Balık’tır.

 • Boğa erkeği cinsellikte iyidir!

Boğa erkeği cinsellik hayatında iyidir. Onların cinsel yaşamı da mutluluk vericidir. Hem duygusal açıdan, hem fiziksel açıdan cinsel olarak mutlu olacağınız bir aşk yaşayabilirsiniz. Kadınların çoğu bir Boğa erkeğiyle oldukça mutludur.

 • Boğa erkeğine hep aşık kalabilirsiniz!

Bir Boğa erkeği sevdiğinde onunla uzun ömürlü bir aşk yaşamanız mümkün olacaktır. Seven, mutlu edilmek için çabalayan bir erkektir. Ayrıca dürüst bir adamdır. Aklındakini hemen söyleyen ve biraz fazla düz konuşan bir adam olmasına alışın çünkü o diğer tarzı bilmez. Onun altın gibi kalbi ve size karşı korumacı tavrından hoşlanırsanız, bir ömür bu adama aşık kalabilirsiniz.

Boğa erkeği hakkında 9 ekstra bilgi:
 1. Sorumluluk almaya hazırdır
 2. Lüks ve keyifli yaşamayı severler
 3. Dostlukları neşeli ve güvenlidir
 4. Güzelliklerden hoşlanırlar
 5. Onlara güven duyabilirsiniz
 6. Cinsellikte güçlüdürler
 7. Sakin ve akıllı davranırlar
 8. İş ve parada bilgisi vardır
 9. Güvenceye çok önem verir
Burç özellikleriyle ilgili diğer yazılarımızı okuyun: