blondish-2

4 Aralık 2015 tarihinde Roxy’de muhteşem bir ziyafeti sizi bekliyor: Blond:ish sahne alıyor! Onları tanıyor musunuz; yakından bilgi verelim…

Meşhur Kompakt ailesinin üyelerinden olan Anstascia ve Vivie-Ann orjinal soundlarını ve dillere destan eğlenceli duruşlarını dışa çıkarıyorlar. Başlarda hiçbir planları yoktu. Yalnızca 2007 WMC’de yapılan şans eseri bir toplantı, farklı etkilere yol açan bir olaylar zincirini başlattı. Montreal’da bulunan Cherry Clubida yaptıkları partilerden sonra 2010 yılında ikili Blond:ish adıyla Kanada sınırları dışına taşmaya karar verdi. Londra’da eski bir arkadaşlarının kendilerini Kompakt ailesiyle tanıştırmasıyla, yurtdışı serüvenleri başladı.

Dünyanın çeşitli şehirlerinde buldukları birçok konser fırsatı ikiliye sahne alacakları önemli bir alan yarattı. Ve sonuç : Sözün bittiği yerde Blond:ish’in müziği başlıyor!

Burning Man’de son 4 senede çaldıkları performanslar ikiliyi, kendileri gibi düşünen takipçileriyle yakınlaştırdı ve yüksek profilli bazı sanatçılar için yapılan remixler gelecek başarılarını perçinledi.

blondish-1

Blond:ish Ekim 2015’te Kompakt’tan çıkardıkları albümleri, Welcome To The Present, Güney Amerika, Meksika, Hindistan gibi ülkelerde yaptıkları seyahatlar esnasında üretildi. Kompakt üzerinden daha önce yaptıkları release’lerde de karşılaştığımız psychedelic ve ruhani etkilerin yanı sıra, ikili bu sefer de bizleri klüp konforundan biraz çıkartıp elektronika alanının derinliklerine taşıyacak.

Çeşitli mekanlarda yapılan bu ses kayıtları, geleneksel enstrümanlar ve çok dilli vokaller etrafta pek de olmayan bir sound yaratılmasına sebep oldu. Albüm Blond:ish’in müzikal yolculuğunun yalnızca bir parçası. İkili, hikayelerini yazmaya devam ediyor ve 4 Aralık’ta Roxy’de harika bir set ile sevenleriyle olacak.

Kapı Açılış: 22.00 Bilet : 45 TL

İletişim;

Sıraselviler Cad. Aslanyatağı Sok. No:1-3 Taksim

34433 İstanbul

Tel: (0212) 249 1283

E-posta: info@roxy.com.tr

http://www.roxy.com.tr