Bitkisel zayıflama yöntemleri

Hızlı ve kolay kilo vermek isteyen siz değerli takipçilerimiz için denenmiş, pratik ve etkili zayıflama tarifleri paylaşıyoruz: Tarçınlı süt, yoğurt kürü, detoks suyu gibi… Ancak, tariflerin sayısı arttıkça kafanız karışıyor ve zayıflamak için hangi tarifi kullanacağınıza karar veremiyorsunuz. İşte biz, “Yüksek Topuklar” ekibi olarak size bu konuda kolaylık sağlamak amacıyla bir çizelge hazırladık; hangi kürü ne zaman ve nasıl kullanacağınıza dair süper bir rehber ortaya çıktı!

Tam önerdiğimiz biçimde normal beslenme düzeninize bu kürleri dahil ederseniz, hızlı ve sağlıklı biçimde zayıflayacaksınız. Bu doğal zayıflama yöntemlerini, çok kirli bir tencerenin dibindeki yağları çıkarmak için kullandığınız yağ sökücü spreyler ve teller gibi düşünün. Evet, sadece bulaşık deterjanıyla ovarak da çıkarabilirsiniz ama bu sizi çok uğraştırır. Ama güçlü bir tel ve yağ sökücü spreyle temizlemek çok daha kısa sürer. İşte, önerdiğimiz kürler de işte tam olarak bunu yapmaktadır.

[wp_ad_camp_2]

Uyanınca detoks suyu için

Güne başlarken, vücudunuzun daha çok kalori yakması ve gün boyunca enerjik kalması için büyük bir bardak detoks suyu içmeniz faydalıdır. Ancak yanlış anlaşılma olmasın: Sadece sabah değil, gün boyunca detoks suyu içmelisiniz, Genellikle üç malzemeyle hazırlanan bu sular ödem söktürücü, tatlı isteğini kesen ve zayıflamaya hızlandıran özellikleriyle kilo verenlerin en çok tercih ettiği yöntemlerden biridir.

Detoks suyu tarifi için BURAYA TIKLAYIN
Yemeklerden önce elmalı çay için

Aşırı yeme isteği, tatlı krizleri ve kilo verememe gibi problemleriniz varsa tamamen doğal malzemelerle evde hazırlanan elmalı çay size yardımcı olacaktır. Ana öğünlerden 5 dakika önce içeceğiniz büyük bir bardak elmalı çay, metabolizma hızlandırıp zayıflamayı kolaylaştıracaktır. Bu çay da, ödem söktürücü özelliğe sahiptir.

kilo-verdiren-elma-cayi

Elmalı çay tarifi için BURAYA TIKLAYIN
Ara öğünde tarçınlı süt için

Ayda 4 kiloya kadar yağdan vermeyi sağlayan, akşamüstü gelen açlık ve tatlı krizlerini önleyen tarçınlı süt sayesinde tok hissederek kilo verebilirsiniz. Eğer çalışıyorsanız veya öğrenciyseniz, tek porsiyonluk kutu sütlerden alıp yanınızda taşıyabilirsiniz. Toz tarçını ise ağzı sıkı kapanan küçük bir kavanozda okula veya işyerine götürebilirsiniz. İkindi vakti içilen tarçınlı süt, kilo vermenizi hızlandıracaktır.

tarcinli-sut-zayiflama

Tarçınlı süt tarifi için BURAYA TIKLAYIN
Günde yarım kilo vermek için yoğurt kürü yapın

En sevdiğimiz ve çok iyi sonuç aldığımız tariflerden biri yoğurt kürüdür. Günde yarım kilo hatta daha fazla vermeyi sağlar, hastalıklardan korur ve vücudun daha çok kalori yakması için metabolizmayı hızlandırır. 4 malzemeyle hazırlanan bu kolay tarif, size de kilo verdirecek.

yogurt-kuru-2015

Yoğurt kürü tarifi için BURAYA TIKLAYIN

[wp_ad_camp_2]

Çabuk doymak için sarımsak kürü için

Sarımsak kürü hem sağlık hem zayıflama açısından süper bir yöntemdir! Her öğünden 5-10 dakika önce bir tatlı kaşığı şurup gibi içilir, sonucunda hem ayda 8 kiloya kadar vermenizi sağlar hem de çok çabuk doyurur. Dolayısıyla az yiyip kilo verirsiniz.

sarimsak-kadin

Sarımsak kürü tarifi için BURAYA TIKLAYIN
Enerjik olmak için tarçınlı Türk kahvesi için

Diyet sırasında yorgunluktan, düşük enerjiden şikayetçiyseniz size tarçınlı Türk kahvesi öneriyoruz. Günün ilk saatlerinde veya akşamüstü içilen tarçınlı Türk kahvesi, hem tatlı isteği hem de diyet sırasında oluşabilecek baş ağrısı, sinirlenme, depresyon gibi sorunları ortadan kaldırıyor.

turk-kahvesi-nasil-yapilir

Tarçınlı Türk kahvesi tarifi için BURAYA TIKLAYIN