Ancak sevgi, karşılıklı ilgi ve nezaketle gelişir ve çiçek verir. Sürekli bir tarafın idare ettiği ilişkiler, sonunda parçalanmaya mahkumdur.


Sen bu ilişkide sorumsuzca davranıp, erkek arkadaşının sevgisini tüketmişsin. Eğer bitti diyorsa, muhtemelen bitmiştir. Son bir çare olarak, yaptığını düşündüğün hataları bir liste yap kendince ve ona kendi kendine düşündüğünü, haklı olduğu yanlar olduğunu söyle.


Bulduğun hatalarını yaz ve nasıl düzelteceğini anlat. Bakalım ikna edebilecek misin? Karşılıklı gelmek için ısrar etme. Yazdıklarını mektup olarak yolla, sonra bekle bakalım ondan bir adım gelecek mi? Eğer gerçekten içinde bitirdiyse, kimsenin kalbine duygu ekleyemezsin. Yoluna devam edecek ve bu ilişkiden ne dersler aldıysan, onları diğer ilişkilerinde yapmamayı deneyeceksin.


Sevgilerimle


Candan Ünal


Yüksek Topuklar Aşk & İlişkiler Editörü


candan.unal@yuksektopuklar.net


Twitter: @candanunal


Facebook: www.facebook.com/candanunalaskveiliskilerokur mektubu


Candan Hanım Merhaba;


Öncelikle yazılarınızı düzenli olara takip ettiğimi söylemeden geçemeyeceğim. Sizin fikrinize çok ihtiyacım var. Şimdi şöyle başlayayım; 1 yıllık bir ilişkim var(dı) benim. Maalesef 2 hafta önce ayrılık kararı aldık ama ben hiç istemedim bu kararı. Aslında erkek arkadaşım bu kararı almakla haklı bir bakımdan çünkü 1 yıl boyunca o beni hep idare etti. Bütün hatalarıma, çocukluklarıma göz yumdu. en son 1 hafta önce konuştuk telefonla ……………………………………………………………………..