eyeliner-lana-del-rey

Saç bakımı için bira kullanıldığını duyduğumda çok şaşırdım. Saç rengini açmak, dolgunluk vermek, saç derisindeki bakterileri temizlemek gibi aynı anda birçok çözüm sunduğunu söylüyordu. Bira maskesini sürekli kullanan kadınlar, hızlı saç uzatma için bu maskeyi tavsiye ediyordu. Denemekten ne çıkar deyip bir şişe malt bira alıp saçlarıma sürdüm, sonuç mükemmel oldu!

Açık renkli saçlara sahibim. Onların daha dolgun görünmesi için sık sık bakım yaparım. Bitkisel yağlarla maske veya saç için maya maskesi kullanırım. Ancak hepsinin arasında bira ile saç bakımı yapmak süper kolaydı! Saçta kesinlikle biraz kokusu kalmıyor, hatta denizden yeni çıkmış gibi doğal dalgalar oluşuyor, parlaklık kazanıyor.

Bir şişe malt bira alıp saç diplerim ve uçlarına sürdüm. Yaklaşık 5 saat boyunca saçımda tuttum. Zaten hemen kurudu, kokusu kalmadı ve saçlarım dalgalı oldu. Saç rengini açtığını söyledikleri için güneşe çıkıp saçlarımı güneşlendirdim. Her zamanki saç yıkama rutinimle saçlarımı temizledim ve gerçekten sonuç süper: Doğal bir parlaklık, dolgun bir görünüm ve rengi açılmış saçlar!

Bira ile saç bakımından memnun kaldım. Şimdi, bu kolay ve etkili yöntemi çok sevdim ve haftada bir kez uygulamaya başladım. Malt oranı yüksek biralar daha iyi sonuç veriyor. Maliyeti 4 lira olan bu maskeyle saçlarım mutlu : )