Hani o uzun yıllar birlikte yürümüş çiftler gibi, hani birisi ölünce diğeri çok kalamayan yaşlı ama çok büyük sevdalar gibi oluruz belki, kim bilir?


Bir kez daha sev sen beni, bir kere daha dene gözlerimde erimeyi. Neyi yanlış yaptıysan, onu yapma bu sefer. Ben neyi yapmadıysan ona tutkulu kalayım….


Hiçbir gece yarısı sohbetinde kavga etmeyelim. Ne ben hatırlayayım o kötü günleri, ne sen, her şeyi en baştan alalım. Olmaz mı? Olur belki!


Gel şimdi hiç bilmediğimiz yollara gidelim seninle, hiç yürümediğimiz gibi yürüyelim ve hiç sevişmediğimiz gibi dokunalım bir daha.


Hangi karanlık yanımıza gelmişse geçmişimiz, onu unutalım bir çırpıda. Mümkünse bir kere daha yazalım aşkın kitabını ama ayrı ayrı değil, bu sefer yan yana!


Bir kez daha sev sen beni, daha önce sevmemişsin gibi, kalbin kalbimi hiç görmemiş gibi… Keşfet beni, göreceksin ne kadar çok değiştiğimi ve belki başka bir derinlik bulacaksın yüreğimde ve bu sefer ona tutulacak aklın, kim bilir?


Bir kere daha sev sen beni, bak bakalım farklı renklerde de dans ediyor mu kalbin? Yıllar geçti değiştik ikimizde. Öyle ya, hayat da rendeledi bizi! Şimdi farklı bir türkü söylüyoruzdur belki ve artık aynı şarkının nameleri oluruz birlikte.


Sen bir daha sevmeyi dene beni, yeni doğmuş bir bebek veya güneş gibi…. Başaramazsak, ben bir kere daha öleceğim seninle, geçmişin anıları hiç silinmemiş gibi…


Candan Ünal


Yüksek Topuklar Aşk & İlişkiler Editörü


candan.unal@yuksektopuklar.net


Twitter: @candanunal


Facebook: www.facebook.com/candanunalaskveiliskiler


*Tüm hakları Yüksek Topuklar.net’e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.