‘Yanında olayım, benim için yeterlidir’ dediğiniz, doğum günü hediyesi almak için para biriktirdiğiniz, maddi imkanlarına değil gözlerinin rengine kapıldığınız o adam, sizi bırakıp gitti mi?

Amelie’nin o meşhur sahnesindeki, “Bayım, siz bir sebze bile olamazsınız çünkü enginarın bile kalbi vardır” sözünü hatırlayıp, sizi üzen o adamın kalpsiz olduğunu düşündünüz mü? Biliyor musunuz, onlar da yaptıklarının farkında… Ömür Özdemir’in bakışından bir erkeğin itiraflarını okuduğunuzda, annelerimizin “çok zeki ama çalışmıyor hocam!” dediği gibi bu adamların da “çok iyi biliyor ama yapmıyor!” tadında olduğunu göreceksiniz.

İşte, bir erkeğin itirafları

– ”Gelirken bir şey alayım mı?” diye sorunca bin tane şey isteyen kadınlar için “Sen gel yeter aşkım, evde her şey var” diyen kadınları üzdük.

– ”Paran yoksa ben de yokum” diyen kadınlar için “sen yoksan ben de yokum” diyen kadınları üzdük.

– Tanışma anındaki 3. sorusu “araban var mı?” olan kadınlar için, akbil kullanmaktan gocunmayan kadınları üzdük.

– İlişkinin birinci ayında tektaş bekleyen kadınlar için, ilişkinin 10. ayında aldığı çiçekle dünya mutlusu olan kadınları üzdük.

– Dünyanın en iyi esprisini bile yapsak mal mal bakan kadınlar için en berbat esprimize bile ayıp olmasın diye kahkaha patlatan kadınları üzdük.

– Kanal değiştirirken bile maç denk gelmesine tahammülü olmayan kadınlar için gecenin köründe halı saha maçımızı izlemeye gelen kadınları üzdük.

– En son okuduğu kitap Cin Ali Tatilde olan kadınlar için elinden Hegel, Sartre, Descartes kitapları düşürmeyen kadınları üzdük.

Neden

– Elleri takma tırnak yapıştırıcısı kokan kadınlar için elleri mandalina kokan kadınları üzdük.

– Konu eski sevgilisine gelince “Allah belasını versin pisliğin, geberir inşallah” diyen kadınlar için konu eski sevgilisine gelince “Boşver ya konuşmayalım, canı sağolsun” diyen kadınları üzdük.

– Her sabah uyanır uyanmaz suratına 30 kilo boya süren kadınlar için makyajsız da güzel olan kadınları üzdük.

– Aşağıya inip taksiciye para ödesene! diyen kadınlar için paraya sıkıştığımızda varını yoğunu veren kadınları üzdük.

– Ayı gibi oldun diye burun kıvıran adonis manyağı kadınlar için “oy ben senin göbüşünü yerim” diye sevip göbeğimizi yastık yapan kadınları üzdük.

– Tencere görse bomba diye karakola götürecek kadınlar için Papua Yeni Gine mutfağını bile bilen kadınları üzdük.

– Arkamızdan iş çeviren kadınlar için arkamızdan ağlayan kadınları üzdük.

Neden

– Orasının burasının fotoğrafını gönderen kadınlar için zeytinyağlı yaprak sarması gönderen kadınları üzdük.

– Kullandığımız su bardağından tiksinip başka bardak arayan kadınlar için, sidikli donumuzu elinde yıkayan kadınları üzdük.

– Tırnağı kırılır diye portakal soymayan kadınlar için, hamsi temizleyen kadınları üzdük.

– Gittiği partilerde twerk yapan kadınlar için, halay çekerken elini tuttuğu kişi yabancı olmasın diye imtina eden kadınları üzdük.

– ”Karamel makiyato içmeden güne başlayamıyoruuuuuum!” diye triplere giren kadınlar için çay içerken serçe parmağını havaya kaldıran kadınları üzdük.

– Mekanda şişe açtırmayınca surat yapan kadınlar için, “Ben içmeyeyim de arabamızı kullanayım” diyen kadınları üzdük.

– Whatsapp’ta 7/24 online olup herkese mavi boncuk dağıtan kadınlar için Whatsapp durumunda “Hi there I’m using Whatsapp” yazan kadınları üzdük.

-”Bu gecenin hatrına alıver koynuna, sana yapacaklarım var” şarkısını baştan sona bilen kadınlar için “Ben seni sevdiğimi de dünyalara bildirdim” türküsüyle duygulanan kadınları üzdük.

– 2 kere 2’ye 5 diyen kadınlar için “bugün sevgili oluşumuzun 712.ünü” diye hesap kitap yapan kadınları üzdük.

– ”Gel beni al” diyen kadınlar için “orada buluşalım” diyen kadınları üzdük.

Bu haberi, tüm kız arkadaşlarınız için Facebook ve Twitter’da paylaşmanızı rica ediyoruz; okuyunca acıları hafifleyecektir…

Yazar: Ömür Özdemir

Model: Sertaç Taşdelen

Binnaz abla