Cilt sorunlarına karşı bitkisel çözümün markası, bildiğiniz BİODER, sizin için tepeden tırnağa yenilenerek tüy azaltıcı BIO EPILATION serisiyle eczanelerde yerini aldı.

 

BİODER Bio Epilation3 kat daha yoğun formülüyle devrim niteliğinde bir yenilik sunmakta. BİODER Bio Epilation’ın başarısının temeli, sinerjik etki oluşturan Turunç ve Bitkisel Complex B bitki özlerinden formüle edilmiş olması. Kıl ve ten rengi ayırt etmeden tüyleri azaltan ve incelten BİODER Bio Epilation Serisi, güçlendirilmiş formülü ve yepyeni şık ambalajları ile sizi bekliyor.

 

Cilt sorunlarına karşı bitkisel çözümün markası, BİODER BIO EPILATION Serisi, 5 Nisan Perşembe günü Beyoğlu Richmond Hotel -Leb-i Derya Restaurant’ta gerçekleşen basın toplantısıyla tanıtıldı. B’iota Laboratuvarları Eczane Kanalı Markaları Pazarlama Müdürü Elif ÖZTÜRK, Ar-Ge Direktörü Özden KASIMOĞULLARI ve Bioder Ürün Müdürü Ezgi ERÖZ’ün evsahipliğinde gerçekleşen toplantıda, BİODER Bio Epilation Tüy Azaltıcı Ürün Serisinin sadece pürüzsüz bir cilt değil aynı zamanda bakımlı ve sağlıklı bir cilt de vaat ettiği vurgulandı.

 

 

Pürüzsüz Bacaklara Merhaba!

 

BİODER’in yeni yüzü Bio Epilation Serisi’nde, Tüy Azaltıcı Yüz ve Vücut Serumu’nun yanı sıra, Tüy Azaltıcı Yüz ve Vücut Krem&Jel, Tüy Azaltıcı Roll-On ve Tüy Azaltıcı Masaj Yağı yer alıyor. Kadınların en büyük problemlerinden biri olan istenmeyen tüyler, artık sorun olmayacak. 3 yıl süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirilen yeni 3 kat yoğun formülü ile istenmeyen tüylerde daha etkili ve hızlı sonuç alabileceksiniz. Dahası, içeriğindeki bitkisel ekstre sayesinde ciltle tamamen uyumlu olan BİODER Bio Epilation Serisi ürünlerinin hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

 

Quercetin aktif maddesi ile tüy çıkışını azaltan Bio Epilation Serisi ürünleri, içeriğindeki Ferulik Asit ve Genistein aktif maddeleri ile de tüy gelişiminin önüne geçiyor. Sonuç olarak tüyler azalıyor ve inceliyor.

 

Etkisi kanıtlanmış olan BİODER Bio Epilation Tüy Azaltıcı Serum Forte, düzenli olarak ayda sadece 3 gün kullanılması hallinde tüy sayısında yüzde 65 azalma, tüy çıkışında yüzde 62 gecikme ve tüy çapında yüzde 55 incelme sağlıyor. Kullanımı son derece kolay olan BİODER Bio Epilation Serum Forte’yi, tüyler kökünden aldıktan sonra temizlenmiş cilde sadece ilk 3 gün uygulamanız yeterli.
BİODER Bio Epilation Serisi’nin size özel ürünlerinden, Tüy Azaltıcı Krem&Jel ise 2’si 1arada formülü ile bahara merhaba demenin en keyifli yolu olacak. İnovatif ambalajı sayesinde tüy azaltıcı jel ve nemlendirici krem formülasyonları birbirinden ayrılarak, tüy azaltıcı jel 3 kat daha yoğun hale getirildi.

 

Pürüzsüz Bacaklara Merhaba!

 

Tüy Azaltıcı jel içeriğindeki Turunç ve Bitkisel Complex B ekstreleri ile istenmeyen tüylerle savaşırken, pamuk yağı içerikli nemlendirici krem cildin günlük nem ihtiyacını karşılayarak kadınlara pamuk gibi yumuşacık bir cilt vaat etmekte. Düzenli olarak kullanılması hallinde tüy sayısında yüzde 60 azalma, tüy çıkışında yüzde 51 gecikme ve tüy çapında yüzde 32 incelme sağlıyor.

 

BİODER Bio Epilation Serisi Tüketici Fiyatları

 

  • BİODER Bio Epilation Tüy Azaltıcı Serum Forte – Yüz için (5ml)        : 36 TL
  • BİODER Bio Epilation Tüy Azaltıcı Serum Forte – Vücut için (30ml)   : 49 TL
  • BİODER Bio Epilation Tüy Azaltıcı Krem&Jel– Yüz için (30ml)           : 29 TL
  • BİODER Bio Epilation Tüy Azaltıcı Krem&Jel– Vücut için (30ml)        : 36 TL
  • BİODER Bio Epilation Tüy Azaltıcı Deo Roll-On (50ml)                     : 14 TL
  • BİODER Bio Epilation Tüy Azaltıcı Masaj Yağı (125ml)                     : 25 TL