penti-bikini-2

Kasvetli kış günleri geride kaldı, yaz geliyor! Çoğumuz için yaz demek, tatil demek. Şimdiden bikinilerimizi ve vücudumuzu hazırlamalıyız, öyle değil mi?

En yakın arkadaşınız “Yüksek Topuklar” olarak önce, 2016 bikini koleksiyonlarından birkaç örnek gösteriyoruz, hemen sonra ise göbek eritme ve bacak inceltme hareketlerini paylaşıyoruz. Yani, hem alışverişinizi yapın hem de sporunuzu, yaza bir star gibi başlayın!

Geçtiğimiz sezon ‘yok satan’ Penti Plaj Koleksiyonu, bu kez Küba enerjisini plajlara taşıyor. Penti, yeni eklenen gizli dikişiyle kalçayı sıkmayan, küçük kesimli bikini altı modellerini sunuyor.

penti-bikini-1

Kesimiyle kalçayı mükemmel kavrayarak daha yuvarlak ve dik görünmesini sağlayan bikiniler kadınların vazgeçilmezi olacak!

Mayo ve bikini temalarıyla bütünlük sağlayan plaj aksesuarları ve kıyafetleri göz kamaştırıyor! Plaj pantolonları, şortlar, kimonalar, elbiseler, etekler, ip ve örgü detaylı üstler birbirinden farklı çanta ve şapkayla yaz enerjisini tamamlıyor.

penti-bikini-3

Sandaletler, terlikler ve kumaş ayakkabılar koleksiyonun en şaşırtıcı ve çarpıcı ayrıntısı oluyor. Bu yaz Penti ile, tepeden tırnağa tatil mümkün oluyor!

gobek

Göbek tamam, ben bacak eritmek istiyorum diyorsanız, hiç merak etmeyin onun da çözümü var. Aşağıdaki görsele tıklayıp basen ve bacak inceltme hareketlerini görebilirsiniz.

bacak