mangal-keyfi

Yazın gelişiyle birlikte bahçede, terasta mangal partileri verilmeye başlandı. Damaklarda unutulmayan tatlar bırakmak ve mangal keyfinizi ikiye katlamak için barbekü seçiminiz çok önemlidir.

Dünya mutfağının yıldızı, ödüllü gurmelerin tercihi, Nasa Seramik Teknolojileri Barbekü Big Green Egg ile eşsiz lezzetler hazırlayın. Yenilikçi fikirlerin buluşma noktası İNTERNİ’nin geçtiğimiz yıl Türkiye’ye getirdiği Big Green Egg ile keyif alın, mükemmel bir aşçı olun!

Benzersiz esnekliğe sahip bir pişirici olan Big Green Egg, pirzola ve şiş ızgaralarını en uygun ısı derecesinde pişiriyor. -18 derece ile 982 derece arasında ısılarda çalışabilen Big Green Egg’de ister ızgara tekniğini kullanın, isterseniz 100 ile 120 derece arasındaki ısıda etinizi füme ederek mükemmel kıvamda pişirin. Hatta etlerin yanına sevdiğiniz sebzeleri de ekleyerek muhteşem tatlar yaratın. Big Green Egg, ayrıca evdeki fırınınızdan daha hızlı ve lezzetli ekmek, pizza, pide, börek, kek, kurabiye, poğaça da pişiriyor.

Bu yaz bahçenizde bu yıldıza yer açın, keyifli sohbetlerin eşlik ettiği lezzetli yemeklerin tadına varın.

Big Green Egg hakkında;

1974 yılında ABD’nin Gergis eyaleti ve aynı zamanda başkenti olan Atlanta’da temelleri atılan Big Green Egg, piyasadaki en mükemmel dış mekan pişiricisi fikri ile doğdu. Eski bir Uzakdoğu seramik pişirici konsepti geliştirilerek, NASA seramik teknolojisinin yardımı ile benzeri olmayan bir üretimle bugünkü halini aldı.