Beymen 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu 90’lar ruhunu tasarımlarına yansıtıyor. 90’lar ruhundan yola çıkarak dünyayı oyun bahçesi olarak gören, kendi macerasını yaratan, anlatacak birçok hikâyesi ve deneyimi olan, yenilikçi ve cesur bir kadının tasvirini yapan markanın yeni koleksiyonunu Yüksek Topuklar ekibi olarak sizler için inceledik. Makalemizi okuyarak Beymen’in yeni koleksiyonundaki değişiklikleri ve koleksiyondan parçaları görebilirsiniz.

beymen-6

O yılların dinamik siluetlerini günümüze uyarlayarak canlı ve özgür bir tavır ortaya koyan Beymen Collection, feminenlik ve maskülenlik arasında ince bir bağ kurduğu tasarımlarındaki yeni formlarla farklılaşıyor. Kruvaze parçalar, transparan bluzlar ve ten rengi pantolon-bluz ikilisi maskülen duruşu vurgularken, koleksiyonun genelinde yer alan dar siluetler feminen detaylara dikkat çekiyor.

beymen-7

Hayat görüşüyle filmlere, şiirlere ya da şarkılara konu olan, stiliyle ilgi uyandıran, kış aylarında şıklığından ödün vermeyen Beymen kadınının tercih ettiği önemli parçalar; gömlek, ceket ve kaban üçlüsü oluyor. Gün içinde rahat olmak isteyenler ise tercihini saç örgülü triko ve volümlü etek kombininden yana kullanıyor.

beymen-3

Koleksiyonda açık gri ve kemik tonlarının hakim olduğu palto ve kabanlar Beymen Collection kadınının güçlü yanını, konyak, antrasit, pembe gibi renklere sahip yelek, elbise ve bluzlar ise zarif yönünü ortaya koyuyor. Bej, sarı, maun ve lacivert renkli tasarımlar daha klasik bir siluet sunuyor. Tüvit, ekose, çiçek ve siyah-beyaz alaşımlı desenlerle zarafeti temsil eden pantolon ve etekler, kendine güvenen kadınların tercihi oluyor.

beymen-2

Hollywood filmlerini aratmayacak heyecan ve tutkuyla kendini dünyayı dolaşmaya adayan, her zaman başrolde olan Beymen Collection kadını; bu sezon şık davetlere giderken pul ve payet işlemesiyle öne çıkan elbiseleri ve yalın, küçük taşlarla bezenmiş tasarımları tercih ediyor. “Bodycon” elbiseler ile “oversize” dış giyim birliktelikleri koleksiyona çağdaş bir görüntü katarak, güçlü ve modern kadının tamamlayıcısı oluyor. Koleksiyonda öne çıkan erkeksi kumaşlar ise minik çiçek nakışlarıyla gömlek ve atletlere yansıyarak feminenliği vurguluyor.

beymen-4

Krokodil baskılı deri ceket ve etekler, zamansız şıklık için alternatif oluyor. Straplez elbiseler ipek kazaklarla kombinlenip, Beymen Collection kadınına yenilik sunuyor. Konforu ön planda tutan kaşmir dokulu lüks kapitone montlar günlük giyim parçaları arasında bulunuyor. Modern ve zamansız tasarımların yer aldığı koleksiyondaki kürk şal ve manşetler ise kadınların feminenliğini ön plana çıkartıyor.

gelinlik