Çok beğenerek aldığınız yemek takımınıza gözünüz gibi bakarsınız ama bir kaza olur ve tabaklardan biri kırılıverir. ‘Eyvah, güzelim takım bozuldu, ne yapacağım ben!’ deyip üzülmenize, tabağı kıran kişiye kırılmanıza gerek yok çünkü Bernardo Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor, yedek/kırık parça garanti sistemini başlatıyor.

Kırılan tabak olsun, dert etmeyin!

Bernardo’dan satın aldığınız yemek takımınızın kırılan parçaları için üzülmeyin! Beğenerek aldığımız ve severek kullandığımız yemek takımlarımız hepimiz için çok kıymetli. Bir parçası dahi kırılsa, günlerce kafamıza takabiliriz; fakat Bernardo, yemek takımınızın kırılan parçalarını tamamlıyor! Bernardo’dan satın aldığınız 12 kişilik yemek takımları 5 yıl boyunca, 6 kişilik yemek takımları ise 2 yıl boyunca parça tedariği kapsamına giriyor. Böylece yemek takımızın kırılan parçalarını tamamlayabiliyorsunuz. Üstelik daha sık kullandığınız kayık tabak, servis tabağı gibi parçaları da ek olarak satın alarak takımınızı zenginleştirebiliyorsunuz.

Bernardo yemek takımları

5 senelik değişim garantisi;

Diyelim ki Bernardo’dan bir yemek takımı aldınız; fakat birkaç yıl sonra fikrinizi değişti, trendler farklılaştı. Sakın üzülmeyin; çünkü Bernardo, ambalajını açmadığınız sürece yemek takımınızı 5 yıl boyunca dilediğiniz bir model ile değiştiriyor.

Kargo sigortasıyla evinize teslim;

Bernardo.com.tr’den ya da Bernardo mağazalarından satın aldığınız ürünler kargo süresince Bernardo tarafından sigortalanıyor. Kırık veya hasarlı çıkan ürünler Bernardo tarafından değiştiriliyor.

mavidek