Mutfağınızdaki tencere ve tavaları yenilemeye mi ihtiyacınız var? Cevabınız “evet!” ise, Bernardo’nun %50 indirim kampanyası tam size göre! Bernardo Ramazan ayında yüzleri güldürüyor. Seramik kaplama tencerelerden düdüklülere, tavalardan kek kalıplarına kadar tüm pişirme ürünleri %50 indirimli.

Sağlıklı mutfak trendinin vazgeçilmez ürünü olan “Cookmate Seramik Tencere ve Tavalar” 1/2 daha az yağ ile lezzetli ve sağlıklı yemekler  pişirmenizi sağlar. PTFE ve PFOA gibi sağlığa zararlı maddeler içermeyen organik yapışmaz kaplaması sayesinde, sağlıklı ve dayanıklıdır. 2 kat daha fazla yapışmazlık özelliği sayesinde en zor tariflerde bile yemeklerinizin dibi tutmaz ve yapışmaz. 

Bernardo tencere

“Bernardo Cookmate Düdüklü Tencereler”, %50 oranında zaman ve enerjiden tasarruf sağlar. Tek hareketle açıp kapanabilen güvenli kapak sistemi ve yüksek ısıya ve basınca duyarlı emniyet sistemli sayesinde düdüklü tencere kullanımını gayet kolay ve emniyetli hale getiren “Cookmate Düdüklü Tencereler”, kalitesine oranla gayet mütevazi fiyatıyla dikkat çekiyor.  

Ramazana özel yapılan bu kampanya ile seramik tava-tencere setleri 99 TL’den, düdüklüler ise 169 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

yesil