Bergüzar Korel, “Benim için doğallık çok önemli… Her zaman saçlarım ve cildim için doğal bileşenlerden oluşan ürünleri tercih ediyorum. Benim hayatım setlerde geçiyor ve dizi çekimlerinde saçlarımın nasıl yıprandığını tahmin edersiniz. Dizide genelde saçlarım topuz yapılıyor ve fönden krepeye birçok işlemden geçiriliyor. Bu kadar yoğun şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmayı onarmak şart. Beni tanıyanlar da saçlarıma ne kadar özen gösterdiğimi bilirler. O yüzden saç bakım ürünlerinde çok seçiciyim. Her zaman güvenerek kullandığım Pantene’in en son yeniliği tam da benim gibi doğanın mucizelerinden yararlanmak isteyenlere göre. Bu yeni seri sayesinde argan yağının mucizesiyle tanıştım. Bu formül, doğal yağların aksine ağırlaştırmadan saçlarımı onarıyor ve dört adımda, saçımın ihtiyacı olan bakımı sunuyor. Tabii önemli olan eksiksiz ve düzenli kullanmak… Saçlarımın birçok işlemden geçtiği uzun süreli bir çekimin ardından Pantene Doğal Sentez Yağ Terapisi Serisi’nin saçlarımın sağlığını ve gücünü koruduğunu bilmek beni rahatlatıyor” dedi.

 

Pantene Pro-V’nin yeni Doğal Sentez Yağ Terapisi Serisi ile saçlarını koruyan ve bakım yapan Korel, doğal bakım yöntemlerini tercih ettiğini, saçlarını Doğal Sentez Yağ Terapisi Serisi ile koruduğunu söyledi. İçeriğinde argan yağı bulunan bu seri, saçlarınızın %99 oranında yıpranmasını engelliyor ve bakım yapıyor. Yağların ağırlaştırıcı etkisi olmadan sağlıklı saçlara kavuşacağınız Doğal Sentez Yağ Terapisi dört farklı üründen oluşuyor.

 

Pantene Pro-V Doğal Sentez Yağ Terapisi Şampuan: Pantene Pro-V formülü ile onarıcı yağların bileşimi, saçı doğal yağların aksine yatıştırmadan arındırıyor. Yıpranmış saç yüzeyini onarmaya yardımcı oluyor ve saçı bakıma hazırlıyor.

 

Pantene Pro-V Doğal Sentez Yağ Terapisi Saç Bakım Kremi: Pantene Pro-V formülü ile onarıcı, bakım yapan yağların bileşimi, saçı nemlendiriyor. Doğal yağların aksine ağırlaştırmandan saça bakım yapıyor. Yıpranmış saç yüzeyini onarmaya ve saçın koruyucu katmanını güçlendirmeye yardımcı oluyor.

 

Bergüzar Korel

 

Pantene Pro-V Doğal Sentez Onarıcı Yağ Terapisi Maskesi: Saça derinlemesine bakım yapıyor ve yıpranmış saç yüzeyini onarıyor. Sadece 2 dakikada, şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmalara karşı saçları güçlendirerek koruyor ve saça ipeksi yumuşaklık kazandırıyor.

 

Pantene Pro-V Doğal Sentez Argan Yağı Elixir: Pantene Pro-V formülü ile Fas’tan gelen doğal argan yağını bir araya getirerek saçın nemlendirilmiş hissedilmesini sağlıyor. Bu formül, doğal yağların aksine ağırlaştırmadan saça bakım yapıyor ve yıpranmalara karşı saçı koruyor.

 

Pantene Pro-V Doğal Sentez Yağ Terapisi Serisi fiyatları:
Pantene Pro-V Doğal Sentez Yağ Terapisi Şampuanı: 7.49 TL
Pantene Pro-V Doğal Sentez Onarıcı Yağ Terapisi Maskesi: 13.90 TL
Pantene Pro-V Doğal Sentez Yağ Terapisi Saç Bakım Kremi: 7.49 TL
Pantene Pro-V Doğal Sentez Argan Yağı Elixir: 13.90 TL