beren-saat-dugun

Beren Saat’in güzellik sırları

Kösem Sultan dizisinin başrol oyunucusu Beren Saat’in merak edilen güzellik sırlarını öğrendik. Beslenmesine özen gösteren Beren Saat’in yöntemlerini uygularsanız, siz de formda ve güzel olabilirsiniz.

Giyiminde doğallığı seçiyor

Genellikle dar kesim kıyafetler tercih ediyor. Çünkü ince hatlı bir vücudu var. Saçlarının yıpranmaması için doğal dalgalı şekilde kullanıyor. Saçlarını boyamayı sevmiyor. Saçlarındaki beyazlar ve kalın kaşları konuşulsa bile, o doğallığı seçiyor.

Göz makyajı yaparken doğal görünümde olmasını özen gösteriyor. Far yerine dağılan göz kalemlerini tercih ediyor. Çok nadir olarak fondöten kullanıyor. Özel hayatında çok fazla makyaj yapmıyor. Genellikle şeftali ve pembe tonlarındaki allıkları kullanıyor.

Beren Saat doğal kaş tercih ediyor.

Beslenmesinde hafifliği seçiyor

Beren Saat, kahvaltıda light ve kepekli ekmek yiyiyor. Bol su içiyor. Meyve olarak şeker bakımından zengin muzu tercih ediyor.

Porsiyonların yarısını yiyiyor. Genellikle ara öğünlerde ton balığı tercih ediyor. Böylelikle tok tutucu özelliği olan proteini alıyor.

Akşam yemeklerinde beyaz ya da kırmızı et yiyiyor. Ancak ızgara ve yarım porsiyon olmasına dikkat ediyor. Setlerden fırsat buldukça spor yapmaya özen gösteriyor. Mümkün olduğunca düzenli uyumaya çalışıyor.

 

unlulerguzellikbanner