Her kadın, ince bel görüntüsüne sahip olmak ister. En zayıfından, yuvarlak hatlısına kadar çoğu kadın ince bir bele sahip olmak için spor salonunda saatler geçiriyor ve her daim yediklerine dikkat ediyor. Peki, bunlar dışında birkaç ufak dokunuşla belinizi olduğundan daha ince gösterebileceğinizi biliyor musunuz? En yakın arkadaşınız Yüksek Topuklar olarak, sizler için beli daha ince göstermenin yollarını yazdık.

Yüksek belli etek ve pantolon tercih edin

Yüksek belli pantolonlar ve etekler hem belinizi daha ince gösterir, hem de bacak boyunuzun daha uzun görünmesine yardımcı olur. Uzun ve volümlü etekler de, belinizi olduğundan daha ince gösterecektir.

Kemerle belinizi ortaya çıkarın

Kemer kullanarak belinizi daha ince göstermeniz mümkün. Etek, pantolon ve elbiselerle kombinleyebileceğiniz kemerlerinizi belinizin en ince noktasına takın ve farkı görün. Ayrıca, elbiselerinizle kemerlerinizi kombinleyerek etek ve bluz görünümü yaratabilirsiniz. Bu yöntemle de beliniz olduğundan daha ince görünecektir.

Kemerlerinizi ceket ve paltolarla deneyin

Kemerlerinizi yalnızca pantolon veya eteklerle kombinlemeyin. Bol paltoların veya ceketlerin içinde kaybolmamak ve belinizi ortaya çıkarmak için kemer kullanın. Ceketinizin üzerine kemer takarak belinizi daha ince gösterin.

Tişört ve bluzları içeri sokarak giyin

Bol tişörtleri veya bluzları dışarıda bırakarak giymek belinizi olduğundan kalın gösterebilir. Pantolon veya eteğin içine sokarak belinizin ince görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kalem etekle vücut hatlarınızı belirginleştirin

Kalem etekler, vücut hatlarınızı ortaya çıkararak, belinizin daha ince görünmesine yardımcı olur. Bu yüzden, dolabınızda en az bir adet kalem etek bulundurun.

Beli daha ince göstermenin yollarını öğrendiniz.

TIKLA OKU: Vücut tipine göre giyinme tüyoları