vazoda-cicek2015

Kendinizi yorgun, keyifsiz hatta depresif mi hissediyorsunuz? Ruh halinizi anında değiştirip iyi hissetmenizi sağlayacak kokular var. Bee Beauty, vanilyadan yasemin özlerine kadar farklı notalar içeren parfümleriyle modunuzu iyileştirmeye yardım ediyor. Biz, ‘Yüksek Topuklar’ editörleri olarak Miss Violet’I kullanmaya başladık bile!

Türkiye’nin kişisel bakım marketi Gratis, el, vücut ve cilt bakım ürünleri ile beğeni toplayan Bee Beauty markasının parfümlerini de satışa sundu. 4 farklı koku seçeneği sunan Bee Beauty EDT koleksiyonu, tatlı vanilya kokusu ile Miss Pink, meyvemsi notaları ile Miss Violet, gül ve yasemin özleri ile Blush ve liçi, frezya ve şakayığın birleşimi ile Miss Dream’den oluşuyor.

BEE BEAUTY BAYAN EDT MISS PINK: Ferahlatıcı turunç notalarıyla açılan elegan koku, orta notalarda yasemin, Türk gülü ve mimoza buketiyle taçlanırken, dip notalarda odunsu-baharatsı nüanslar ve vanilyanın sıcaklığıyla tende iz bırakıyor.

Fiyatı: 9,90 TL (10 ml) – 22,90 TL (50 ml)

BEE BEAUTY BAYAN EDT MISS VIOLET: Üst notalarda armut ve frenk üzümünü buluşturan koku Bee Beauty Miss Violet EDT, meyve notalarıyla eşsiz iris notasını modern bir şekilde harmanlıyor. Orta notalarda iris, yasemin ve portakal çiçeğiyle çevrelenen koku, dip notalarda paçuli, tonka fasülyesi, vanilya ve pralini buluşturuyor.

Fiyatı: 9,90 TL (10 ml) – 22,90 TL (50 ml)

bee-beauty-1

BEE BEAUTY BAYAN EDT BLUSH: Tazelik veren yeşil notaların, meyve notaları ve sümbülle harmanlandığı Bee Beauty Blush, orta notalarında gül ve yasemini buluşturarak; son dokunuşunu sedir ağacı, vanilya ve misk ile tamamlıyor.

Fiyatı: 9,90 TL (10 ml) – 25,90 TL (50 ml)

BEE BEAUTY BAYAN EDT MISS DREAM: Üst notalarında barındırdığı liçi, şakayık ve frezya ile eşsiz ve baştan çıkarıcı bir koku ortaya çıkarak Bee Beauty Miss Dream, orta notalarda gül, manolya ve müge buketiyle çiçeksi yönünü taçlandırıyor. Miss Dream’in dip notları ise sedir ağacı ve amberin kombinasyonundan oluşuyor.

yazparfum