Bebeğiniz bakımı için ne kullanıyorsunuz? Sizlere bir tavsiyemiz var. Yüzde yüz doğal yağlardan hazırlanan bebek yağı, hem siz hem bebeğiniz için mükemmel bir bakım yöntemi olabilir.

Bebek yağı, esas olarak bebeklere nazik ve ritmik bir şekilde sıvazlayarak masaj yapmak için kullanılıyor. Bir taraftan bebeğin zihinsel, sosyal ve fiziksel olarak gelişmesine yardımcı olurken diğer taraftan bebeğin rahatlamasını sağlıyor. Anne ve çocuğu arasındaki bağı güçlendiriyor. Himalaya Bebek Yağı, %100 doğal yağlardan yapılıyor ve kesinlikle madeni yağ içermiyor.

Dünyanın çeşitli ülkelerinde annelerin sevdiği ve güvendiği Himalaya Bebek Yağı, Türkiye’de de beğeni ve güven topladı. Himalaya bebek yağı, ürün inovasyonu konusunda dünyanın tüketici tarafından oylanan ve üst sınıf ödülü olan 2018 Türkiye Yılın Ürünü (Product of the Year-POY) Ödülüne layık görüldü. POY, katılan her ülkeye farklı ürünlerden girişler veren yıllık bir etkinlik. Bu ürünler, gıda, kişisel bakım, içecek ve ev eşyaları gibi ilgili kategorilere yerleştiriliyor.

Ödülü kazanan Himalaya Bebek Yağı, natürel sızma zeytinyağı içeriyor ve bebeğin cildini korumak ve yumuşatmak için Doğal E Vitamini ile zenginleştiriliyor. İçinde ayrıca cilt tonunu iyileştiren ve bebeğin cildini nemlendiren kış kirazı var. Zararlı kimyasallar ve sentetik renkler içermiyor, ayrıca bebeğinizin nazik cildinde kullanması güvenli, bu nedenle de tüm dünyada annelerin ‘tercih ettiği seçenek’.

Himalaya, 1930 yılından bu yana şifalı bitkiler üzerine araştırmalar yürütüyor ve ürünlerinde doğru bitkileri kullanmak için modern bilimi kullanıyor. Himalaya’nın güven ve ciddi araştırmalarla sağlamlaştırılan güvenilir mirası, sıkı bir ürün geliştirme ve test sürecinden geçiyor. Bebek bakımı ürün gamı, doğal aktif bileşenlerle geliştiriliyor ve bu ürünlerde zararlı kimyasallar kullanılmıyor. Güvenlik, güven ve güvenilirlik, markanın ödün vermek istemediği alanlar, bu da Himalaya’ya diğer ürünler karşısında avantaj kazandırıyor.

Yılın Ürünü seçilerek ödülü kazanan Himalaya, markanın ürün inovasyonuna kendini adadığını güçlü bir şekilde vurguluyor. Himalaya’ya göre, bu şekilde tanınmak markanın Türkiye pazarında da büyümesine yardımcı olacak ve Himalaya’nın bölgedeki rekabet üstünlüğünü artıracak.

Himalaya Hakkında

1930 yılında kurulan Himalaya, Sağlık ve Sağlıklı Yaşam alanında uzmanlaşmış olup kişisel bakım ve tıbbi ilaçlar alanında etkileyici bir ürün gamına sahiptir. Marka, nazik, güvenli ve etkili bitkisel ürünlerle aynı anlamı taşıyor ve zararlı kimyasallar içermeyen, Himalayaların eteklerinden toplanan nadir bitkilerden elde edilen geniş bir doğal ürün yelpazesine sahiptir.

Himalaya’nın her bir ürününde Ayurveda’nın (eski şifalı bitkiler bilimi) en iyileri yıllarca süren araştırmalarla bir araya getirilmektedir. Üretimin her aşamasında parti performansı ve komple saflık ve güvenlik temin edilmektedir.

Marka inanların sağlıklı yaşamlar sürmesi için her zaman güvenli, doğal ve inovatif çözümler geliştirmeye odaklanmaktadır.

Ürün gamı içerisinde yüz bakımı, saç bakımı, vücut bakımı, bebek bakımı, sağlık bakımı ve ağız bakımı yer almaktadır. Formülasyonları ve üretiminde bilime dayalı teknoloji ile desteklenen ve profilinde baştan ayak topuğuna kadar ürün bulunan Himalaya, tüketicilerin sağlıklı yaşamlara sahip olması için doğanın zenginliğinden güç almaktadır.

Himalaya’nın Ürün Profili içeriğinde yer alan en sevilen ve önde gelen ürünler şöyle:

  1. Neem Facewash- nim ağacı yüz yıkama ürünü
  2. Moisturizing Facewash- nemlendirici yüz yıkama ürünü
  3. Baby Lotion- bebek losyonu
  4. Oil Control Lemon Facewash- yağ kontrollü limonlu yüz yıkama ürünü
  5. Whitening Cream- beyazlatıcı krem
  6. Baby Powder- bebek pudrası