Kurban Bayramı yaklaşırken, mutlu ve neşeli günler yaşamak için hazırlıklara başladık. Bayrama özel davet sofraları kuruyor, yemekler yapıyoruz. English Home, bayram neşesini soframıza yansıtmak için keyifli seçenekler sunuyor.

Sunumlarınıza şıklık katacak özel tasarımlı çay takımları, meşrubat bardakları, şekerlikler ve kahve yanı su bardaklarıyla misafirlerinize özel hissettiren ikramlar sunabilirsiniz.

Mutfaktaki işlerinizi kolaylaştıran, hazırlıkları hızlandıran pek çok pratik öneri ve fonksiyonel ürünler sizler için özel olarak tasarlandı. Hazırlıklar esnasında sizlere sağlıklı çözümler sunan bambu kesme tahtası, pembe ve mint renkleriyle sac tavalar, paslanmaz çelik bambu bıçaklar, yemeklerinize lezzet katacak karabiber-tuz değirmenler ve bambu servis setleriyle bayram sofralarınız şıklık kazanıyor.

Misafirlerinize lezzetli yemekler hazırlarken şıklığınızı yansıtacağınız tığ işinden özel olarak tasarlanan deseniyle mutfak önlüğü, aşçı eldiveni, tutaçlar tüm English Home mağazalarında!

Yumuşacık dokusuyla havlu setleri, katlanabilir ev babetleri, peluş banyo terlikleri ise özel tasarımlı ambalajları ile hediye sahiplerini özel hissettirecek!

English Home’un bayrama özel tasarladığı yeni teması “Bayram Neşesi” 24 Ağustos’ta tüm English Home mağazalarında!