23 Ağustos – 1 Eylül

Mantıklı, becerikli, akıllı, başkalarıyla kolaylıkla bağlantı kurabilen aşkı önemseyen, sorunlardan pek hoşlanmayan, kaliteli ortamlardan, elit yerlerden hoşlanan, cahil insanlardan uzak duran, keskin gözlem gücüne sahip, bir bakışta eksiklerini görebilen insanlardır.

Olayların ardındaki gerçekleri önemseyen ve öğrenmek isteyen, çabuk kavrayan, net görmek isteyen, iletişimci bir ruha sahiptirler.

2 Eylül – 12 Eylül

Ciddi bakış açısına sahip, sağlam kararlar vermeye çalışan, beklentileri akla ve mantığa uygun, çalışkan ve planlı, güven olgusunu önemseyen, yanlış kararlar vermekten hoşlanmayan, disiplinli, çaba gösteren, görev ve sorumluluk bilinci yüksek olan insanlardır.

Dayanıklı, mesleki konularda yetenekli, dikkatli konuşan, yaşından olgun, sözleri tutarlı, kabul edilmekten hoşlanan bir yapıya sahiptirler.

13 Eylül – 22 Eylül

Yerinde konuşan, güçlü bir kişiliği olan, sevme duygusu gayet yüksek, uyumlu, dengeli, akıllı ve gayet çekicidirler.

Aşkta sıcak yürekli, nezaket dolu, güçlü imaj sahibi, huzursuzluktan hoşlanmayan, böyle ortamlarda bulunmak istemeyen, sosyallikten hoşlanan ama aşırı uçlara kaçmayı sevmeyen öncü, akıllı, iletişimci bir kişiliktir.

 

Kendinizi ve karşınızdaki insanların kişiliklerini kolayca çözmek istiyorsanız; doğru yerdesiniz! Yüksek Topuklar ekibi olarak doğum tarihine göre kişilik özellikleri özel dosyası hazırladık. Doğum tarihi aralığını seçin, merak ettiklerini öğrenin!

 

Ocak  1-10-nisan  1-10-nisan  Ocak 
Ocak Ocak Ocak Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak