Başak burcu hakkında neler öğrenmek istiyorsunuz? Astrolog Neşe, Başak burcunun anlaştığı burçlar, aşk ve ilişkileri hakkında bilgiler sunuyor.

Koç ve Başak burcu anlaşır mı?

Başak burcu, Koç insanı ile başlangıçta iyi anlaşır. Fakat Koç, iflah olmaz bir maceracıdır. Başak, istese de onun kadar ateşli olamaz. Başak’ın eleştirici yönleri, bir Koç karşısında oldukça hafif kalacaktır. O çok daha kırıcı konuşan biridir. Başak’tan uzaklaştığı anda tekrar ona dönmesi kesinlikle imkansızdır. Bu evlilik dayandığı yere kadar gider ve bir gün kesinlikle biter.

Boğa ve Başak burcu anlaşır mı?

İşte birbirlerini anlayan iki kişi bir arada. Her ikisi de maddeye önem verir. Ancak Boğa ihtiraslı ve derin duyguların insanıdır. Kolay tatmin olmaz ve her şeyin en iyisini ister. Başak eleştiriyi sever ve sivri dillidir. Fakat bir Boğa’yı yaralaması kolay değildir. Başak, Boğa’yı değiştirmeyi düşünmez ve ona güvenirse, bir ömür boyu birlikte olacak iyi bir eş kazanır.

İkizler ve Başak burcu anlaşır mı?

Bu çiftin aynı elektriği paylaştığı kesindir. Her ikisi de akıllı ve zekidir. İkizler karşısındaki kişiyi kendine bağlamanın yollarını iyi bilir. Esprili zekasıyla Başak burcunu avucun içine alması zor olmayacaktır. Bu evliliğin devamı için her türlü şart uygun olabilir. Fakat Başak kendisinden daha akıllı bir insana kolay tahammül edemez. Bu evlilik bir gün bitecektir. En iyisi yol yakınken dost kalmayı başarmaktır.

Yengeç ve Başak burcu anlaşır mı?

Başak burcu ve Yengeç iyi bir frekans tuttururlar. Fakat her zaman aralarında farklılıklar olabilir. Başak mantığıyla hareket ederken, Yengeç daima duygularının sesini dinleyecektir. Fakat Başak’ın maddeye olan düşkünlüğünü Yengeç çok iyi algılayacak ve para biriktirmesine yardım edecektir. Başak’ın detaycılığı onun hoşuna gider ve birlikte güzel bir frekans tuttururlar. Başak, Yengeç’in kıskançlığını körüklemediği müddetçe her şey mükemmel gidecektir.

Aslan ve Başak burcu anlaşır mı?

Birçok ortak özelliğe sahip mantıklı bir evliliktir. İkisi de maddeye önem verir, dostlarıyla bir arada olmaktan hoşlanır ve saatlerce sohbet etmeye bayılır. İkisi için de detaylar çok önemlidir ve birlikte plan yapmayı severler. Üstelik ikisi de kaliteli bir yaşamı amaçlar. Bu evlilik yıllar geçtikçe daha da güzelleşecektir.

Başak ve Başak burcu anlaşır mı?

İkisi için de detaylar çok önemlidir ve birlikte plan yapmayı severler. Üstelik ikisi de kaliteli bir yaşamı amaçlar. Birçok ortak özelliğe sahip mantıklı bir evliliktir. İkisi de maddeye önem verir, dostlarıyla bir arada olmaktan hoşlanır ve saatlerce sohbet etmeye bayılır. Bu evlilik yıllar geçtikçe daha da güzelleşecektir.

Terazi ve Başak burcu anlaşır mı?

Böyle bir evlilik herkese nasip olmaz! Terazi de en az Başak burcu kadar parayı sever. Fakat o biriktirmekten çok güzel yaşamak ve harcamak için sahip olmayı arzular. Terazi eleştirilmekten nefret eder. Başak eğer böyle bir hata yaparsa, ona kırılacak, küsecek ve hemen ondan uzaklaşacaktır. Ne olursa olsun her ikisi de bu evliliği korumalıdır.

Akrep ve Başak burcu anlaşır mı?

Başak burcunun akılcı, mantıklı, dostluk seven yapısı, Akrep’in kuşkucu, zeki ve sezgileri güçlü yönüyle çok güzel örtüşür. İkisi de birbiriyle tazelenir ve canlanır. Akrep, sevdiğini benimser ve sahip çıkar. Başak alışkanlıklarına değer verir. Akrep’in aşkı onda bağımlılık yaratır ve aralarında vazgeçilmez bir birliktelik başlar. Kendi içinde sorunları bile olsa, evlilikleri bir ömür boyu güçlü bir şekilde sürecektir.

Yay ve Başak burcu anlaşır mı?

Yay burcu çok yönlüdür. O, duygularından çok mantığıyla hareket eder. İhtiraslı ve idealist bir yapısı vardır. Hiç kimsenin etkisinde kalmaz ve bireysel yaşamaktan hoşlanır. Başlangıçta Başak’ın zeki ve akılcı yaklaşımları ona ilginç gelecektir. Daha sonra pırıltıları sönecek ve çıplak kalan bu evliliğe fazla rağbet göstermek istemeyecek ve düşüncelerini korkusuzca söyleyecektir. Yay’la anlaşmak kolay değildir ve evlilikte ısrar ederse Başak’ı üzmesi kaçınılmazdır.

Oğlak ve Başak burcu anlaşır mı?

Oğlak burcu akıllı ve zekidir. Bilgiye önem verir. Yüksek idealleri olan bu kişinin değer verdiği her şey, Başak’ın da ilgisini çekecektir. Modern gibi görünür. Aslında tutucu ve alışkanlıklarına bağlıdır. Başak, onun bu özelliklerini görür ve bu evlilik için daha çok olumlu şeyler düşünür. Duygusal olmaktan çok akılıcılığı dayanan bu evlilik, herkes kendi görevlerini çok iyi bilirse ömür boyu sürecektir.

Kova ve Başak burcu anlaşır mı?

Kova heyecanlı, neşeli, hareketli ve ihtiraslıdır. Başak’ın ilgisini kolaylıkla üzerine çekebilir. Kova aynı zamanda uçarıdır. Başak ise dengeli ve akıllı bir kişidir. Başak kendini sevdirmeyi başarır ve Koç için vazgeçilmez olursa, bu evlilik ömür boyu sürecektir.

Kova erkeğinin şaşırtıcı özelliklerini öğrenmek için TIKLAYIN!

Balık ve Başak burcu anlaşır mı?

Başak’ın duygulu, hassas, alıngan bir Balık burcuyla geçinmesi son derece zordur. Balık, yaşama sadece duygularıyla bakar. Başak’ın mantıklı yaklaşımlarını anlayamaz. Ancak Balık’ın öğrenmeye meraklı yapısı sayesinde farklı bir şeyler paylaşabilirler. Aynı düzeyde kafa yapısına sahiplerse, Başak ona çok şey öğretebilir. Her ikisi de zamanla birlikte paylaşmayı öğrenecektir. Fakat bu evlilikte daima elektrik eksik kalacaktır. Yıllar geçtikçe evlilikte azalan bir şeyler olacaktır.

Başak burcunun anlaştığı burçları öğrendiniz. Burçlar hakkında diğer yazılarımızı okuyun:

Burçlara göre ilk buluşma sırları

Burçlara göre erkeklerin aşka bakış açıları

Burçlara göre seks pozisyonları