23 Ağustos, 22 Eylül tarihleri arasında doğanlar Başak burcundadır. Her burcun kadını ve erkeği farklı özellikler taşır. Yüksek Topuklar ekibi olarak sizlere başak burcu kadını yıldıznamesini sunuyoruz. Başak burçlarını daha iyi tanımak için yıldıznamesini dikkatlice okuyun ve bilgilerinize göre hareket edin.

Başak kadınının genel özellikleri

Başak burcu kadını yıldızname analizi bu yıldıza mensup kişilerin sarıya yakın ve ya esmer tenli olduklarını genellikle kısa boylu, yuvarlak yüzlü ve güzel olduklarını söylemiştir. Genellikle yüzünde bir ben olur.

Yıldızname bakımı onların eğlenceyi seven ve cana yakın tavırlarının ona kötülük getirdiğini bildirir. Başak burcu kadını çok saftır ve herkese inanır. Bunun neticesinde sırlarını herkese söyler. Dost bildiği kişiler kendine kötülük edeceği zaman verdiği sırları koz olarak kullanırlar. Başak kadınlarına genellikle kötülükler hemcinsi kadınlardan gelir.

Başak burcu kadını yıldızname bakımı kendilerine dost seçerken kesinlikle akrep burcu olanları seçmelerini söylemişlerdir. Aynı zamanda Başak burcu kadınının bir numaralı düşmanı yay burcudur. Ondan uzak durmalı, aralarındaki mesafeyi hep korumalıdır.

Başak kadını haksızlığa gelemez

Başak burçlu kadınlar kardeşleri yönünden çok şanslıdırlar. Kardeşleri hep sözüne güvenir, onu dinlerler. Bir süre kardeşlerinden ayrı kalabilir fakat tekrardan yan yana olacaklardır. Başak burcu kadınının kardeşleriyle bir problem çıkarsa genellikle haklı çıkan kendisi olur. Başak burçlu kadınlar haksızlığa hiç gelemezler ve genellikle çevresinde olaylara hakemlik edebilecek biri gözüyle karşılanırlar.

Başak burcu kadını yıldıznamesi onların anne ve babası tarafından çok sevildiğini söyler. Anne ve babasından kendisine miras kalırsa bu miras kendisine bir fayda etmez. Sadece eğlenerek parayı bitirir.

Yıldızname kitabı başak burçlu kadınların bazen çok zengin olup serveti yüklü miktarlara gelebilirler bazen de fakirlik ve sefalet içerisinde hayatını sürdürebileceğini söylemiştir. Başak burcu kadını yıldızname bakımı kendisinin birden fazla evlilik geçirebileceğini söylemiştir. Bunlardan ilki ölüm ikincisi de ayrılıkla bitecektir. Eğer birden fazla evlilik yaparsa orta yaşlarda yaptığı evlilikte ki eşi tüm malını mülkünü bitirecektir. Ama daha sonra hayatını düzene sokup servetine tekrardan kavuşacaktır.

Melek Tarotu

Başak kadını temizliğe önem verir

Yıldızname bakımı başak burcu kadınların en belirgin özelliği temizlik olarak belirtmiştir. Kendileri hiçbir şeyi işinde başarılı olmak kadar arzulamaz. Bunun yanında toplumda beğenilen sevilen ve sayılan biri olmak kafasındaki kendi için kurduğu portrenin en temel taşıdır. Tüm bunları isterken ve hayal ederken sahip olduğu en büyük yanlış çekingen tavırlarıdır. Bu tavırlar bazen işinde başarılı olmasını dahi engeller.

Ondan daha az başarılı kişiler sadece daha atılgan oldukları için ondan iyi yerlere gelebilirler. Başak burcu kadını bu davranışından kesinlikle kendisini kurtarmalıdır.

Başak burcu kadını yıldıznamesi beyaz yeşil ve mavi renkli elbiseler giymenin günlük hayatını pozitif yönde etkilediğini ortaya çıkarmıştır. Kendileri bir sayı seçmeleri gerektiğinde beş sayısını seçmelidirler. 1 6 14 ve 40 yaşları ölümcül tehlikeler geçirebileceği yaşlardır. Bu yaşları sağ salim atlatabilirse 90 yıl yaşayabilirler. Yüzük seçerken zümrüt ve akik taşlı olmasına dikkat etmeleri vücutlarına pozitif bir enerji girmesini sağlar.

Başak kadını yıldıznamesini okudunuz. Aşağıdaki konu başlıkları da ilginizi çekebilir:

Başak burcunun anlaştığı burçlar

Başak kadınlarının harika özellikleri

Başak burcu ünlüleri kimlerdir?