Başak burcu günlük yorum: 1 Eylül Salı

Sevgili Başaklar, kendi içinizde bir yandan dramatik duygulara yönelmeye çok meyillisiniz, diğer yandan ustaca fikirlerle, hayatınıza bolluk ve kendinize huzur getirecek yöntemler bulma konusunda gökyüzü sizi destekliyor. Bugün istediğiniz konularla ilgili plan yaparken, gizli kalmış detayları da görmeye çalışın. En doğru olanı seçtiğinizi hissedene kadar bulmacanın parçalarını yerine koymayın, yani planınızı tamamlanmış saymayın derim.  Yükselen burcunuzu okumayı unutmayın!

Bugün Doğum Gününüzse:

Siz kendine güvenen, güçlü, açık bir kişiliğe sahip, mütevazi, yardımsever birisiniz. Oldukça çalışkan, hak yemeyen, adil olmaya özen gösteren bir tavrınız var. Hizmet vermek, işini iyi yapmak gibi sorumluluklara dikkat ederken, size verilen hizmetten de aynı çabayı beklersiniz. Mükemmeliyetçi tavrınız her zaman ön planda, enerjinizi doğru yönlendirme ve odaklanma konusunda başarılısınız. Yazar Turgut Özakman, şair Özdemir İnce, genelkurmay başkanı Yaşar Büyükanıt, futbolcu Hakan Şükür ve oyuncu Sinem Öztürk’ün de bugün doğduğunu biliyor musunuz?

Günün sihirli cümlesi:

Paramın bereketi fazlalaşıyor. Kendimi güzel ve sağlıklı hissediyorum. Sahip olduğum her şeyin geliştiğini, büyüdüğünü biliyorum. Evren bana hizmet ediyor.

Astrolog Neşe Erden

 

FACEBOOK

Haziran ayı burç yorumlarını okumak için tıklayınız

Bugün ve her gün kendinizi daha iyi hissetmek, yaralarınızı onarmak için kimilerinin “melek”, kimilerinin “içsel rehber” dediği özel güçten faydalanabilirsiniz. Bunu kolayca yapabilmeniz için biz Yüksek Topuklar kadın sitesi olarak “Melek kartları” uygulaması hazırladık. Hemen bir kart seçin ve içsel rehberinizden mesaj alıp kendinizi daha iyi hissedin!

Melek tarotu