Başak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Başak burcu erkeği özelliklerini öğrenirseniz, ona özel davranıp etki alanınıza çekebilirsiniz. Astrolog Neşe, Başak burcu erkeğini etkilemenin yollarını ve hoşlandığı kadın türlerini açıklıyor. Haydi, hemen başlayalım!

Başak burcu erkeği detaylara dikkat eder!

Bir Başak burcu erkeği, tüm burçlar arasında en zevk sahibi olandır ve nadide bir mücevher bulup onu sahiplenmeye karar verirse; kadının gerçek bir hazine olması gerekir. Mücevher benzetmesini daha ileri götürecek olursak; başak erkeği sahip olduğu değerlerden o kadar gurur duyar ki tüm dünyanın göstermesini ister.

Başka erkeği kadınlarda mükemmellik ister!

Kadının güzelliğini mücevherle özdeşleştiren Başak erkeği, bir kusuru var mı yok mu diye kadını incelemekten, her detayını gözden geçirmekten kendini alamaz. Başak erkeği mükemmeliyetçidir ve sahiplenmeye kadar verdiği kadın için şunu sorar: gerçekten mükemmel bir kadın mı? Başak erkeği, tüm ömrünü mükemmel kadını aramakla geçirebilir.

Önce mantığı sonra kalbiyle hareket eder!

Toprak grubundaki başak burcuna, Merkür gezegeni hükmeder. Başak burcu erkeği önce mantığıyla sonra kalbiyle hareket eder. Mantığını, hayatının her alanında kullanır ve bu özellik onu pratik bir insan haline getirir.

Başak burcu erkeği idealindeki kadını arar!

Ütü istemeyen gömlekler giymekten, meyve sıkma makinesi alıp rutin işleri hızlıca halledip kendine zaman ayırmayı bilir… Başak erkeği şu ana kadar size sıradan ya da heyecan biri gibi mi göründü? Acele karar vermeyin çünkü bu erkeğin son derece erotik bir tabiatı vardır. Başak burcu erkeği, onu sevecek, saygı gösterecek ve büyüleyecek bir kadın bulma hayalindedir.

Konuşmasıyla kadınları etkisine alır!

Başak erkeklerinin büyük bölümünün ağzı iyi laf yapar, zekidir ve yaratıcıdır. Aynı zamanda çok iyi gözlem yaparlar ve titizliğe önem verirler. İlk bakışta meziyet gibi görünen bu özellikler bazen başak burcu erkeğinden rahatsız olmanıza sebebiyet verebilir. Çünkü başak erkeği, eleştiri yapmaktan kendini alamaz. Gözlem yeteneğini iş yerinde kullanması ona başarı getirirken, evin içerisinde her şeyi didik didik eden ve eleştiren başak erkeği, tahammül sınırlarını zorlayabilir.

Başak erkeği bazen eleştirilerle sizi yorabilir!

Temelde iyi niyetli olan başak erkeği, son derece eleştirel bir yapıya sahiptir. Karar vermeniz gereken nokta da budur: başak erkeğiyle birlikte olup sürekli eleştirilmeye razı mısınız?

Başak burcu erkeği sürekli ilişki ister!

Başak burcu erkeğinin olumlu taraflarına da göz atalım değil mi? Uzun süreli ve sürekli ilişkiler kurmayı tercih eden başak erkeği, hem vücut hem ruh güzelliğine önem verir. Romantik sözler, sırf laf olsun diye ağzından dökülmez; gerçekten hissettiği zamanlarda yüreğin gelir sevgi sözcükleri… Başak burcu erkekleri, kendi burçlarından olan insanlarla çok iyi anlaşırlar. Onları birleştiren nokta ise acımasızca dünyayı eleştirmeleri ve kendilerinin ne kadar kusursuz olduğunu fark etmeleridir. Peki, başak burcu erkeğini nasıl kadınlar etkiler?

Başak erkeğini nasıl bir kadın etkiler?

Başak burcu erkeği, kendisi kadar çalışkan, hayattan ne istediğini bilen, amacı olan kadından hoşlanır. Başak erkeği, bedeninizin her yerini dikkatle inceler ama sadece bununla kalmaz, zekânızı da sorgular! Eğer ölçüyü ayarlayamazsa; gözlemleme yapa yapa var olan güzel bir şeyi yok edebilir ki buna aşk da dahildir.

Birlikte olduğu kadından saygı bekler!

Gelecek yılları şimdiden planlayan, çok çalışan Başak erkeği, bu özelliğini ilişkisini de yansıtır. Sorumluluklarını planlar, ilişkisi için çalışır ve özen gösterir. Başak burcu erkeği size mükemmel gelebilir ve buna alışabilirsiniz ama unutmanız gereken bir nokta var: takdir etmek! İçinizden gelerek yaptıklarını takdir edin ve egosunu okşayarak, ona saygı duyduğunu gösterin. İş, hayat, gelecek konularında korkuları varsa anlayışlı olun ve onun iyimser yanını güçlendirmeye çalışın.

Başak erkeği kendinden mükemmelik bekler!

Başak erkeği, başkalarından beklediği mükemmellik özelliğini kendinden de bekler ve bu bazen kendine karşı öfkelenmesine ve yetersiz bulmasına sebep olur. Kimi zaman kendini istediği yerde göremediği için egosu yaralanır. Bu durumda size düşense Başak erkeğinin yaralanan egosuna “öpeyim de geçsin” diyerek yaklaşmak ve onun kendini iyi hissetmesini sağlamaktır.

Başak erkeği hemen sizden soğuyabilir!

Başak burcu erkeğini kadından soğutan en temel özellik; kadının temiz olmaması! Başak erkeği titizliğe önem verir demiştik; bu özelliği vücudunuzda ve evinizde de arar. Bu sebeple bir başak erkeğini etkilemek istiyorsanız; vücudunuz ve eviniz her zaman temiz olmalı, erkeğinizin karşısına pırıl pırıl çıkmalısınız. Buna, istenmeyen tüyleriniz de dahildir! Başak erkeği, kendi vücudu konusunda şanslıdır. Biraz egzersizle destekleyerek her zaman genç ve diri bir vücuda sahip kalabilir. Çoğunlukla oldukları yaşlarından genç gösterirler ve ilgi çekecek kadar güzel vücutları vardır. Bu arada söylemeden geçmeyelim: başak erkeğinden eleştiri almak istemiyorsanız; siz de vücudunuzun güzelliğini korumalı, spor yapmalısınız.

Başak erkeğinin gizli bir dünyası vardır!

Başak burcu erkeği bir suskunluğa bürünmüşse; içini kemiren ve konuşamayacağı kadar hassas bir konuyu kafasına takmıştır. İşte böyle zamanlarda erkeğinizin canını sıkan konuyu öğrenmek için sabırlı, anlayışlı ve sevecen olmalısınız. Tahmin ediyoruz ki bu sessizlik karşısında sinir krizi geçirmemek mümkün değil ama başak erkeğiyle birlikte olmak istiyorsanız; bu zor dönemde yanında olmalı ve sonunda mükafatınızı alacağınızı bilmelisiniz. Başak erkeği, kendi duygularını anlamakta zorluk çeker, sevdikleriyle paylaşmaya çekinir. Ruhunu açmaya çalıştığında çoğu zaman kendini bir sürü insan arasında çıplak kalmış gibi hisseder. Onu anlamaya çalışmayın, sadece sakin olup sevecenle yaklaşın. Tıpkı sizden korkan bir kedi yavrusuna, ona zarar vermeyeceğinizi, size güvenebileceğini gösterdiğiniz gibi başak erkeğine de gösterin ve sevecen olun.

Başak erkeği cinsellikte detayları sever!

Başak burcu erkeğini, siyah dantel iç çamaşırlarınızla etkileyebilirsiniz. Bu arada ek bilgi verelim: İkizler ve Başak burcu Merkür hükmeder ve bu sebeple ortak noktaları çoktur. Yani, siz ikizler burcunda bir kadınsanız; başak burcu erkeğine aşıksanız; yüksek ihtimalle özel hayatınızda benzer istekleriniz vardır ve birlikte olmaktan zevk alıyorsunuzdur. Başak burcu erkeği size bazen durgun bir su gibi görünebilir ama bu sizi yanıltmasın: o durgun suyun altında müthiş bir akıntı vardır! Üstünüze fazla gelmiyor, size ilgi göstermiyorsa; endişelenmeyin çünkü başak burcu erkeği o sırada zihninde sizinle çılgınca sevişiyordur. Bir dokunuşuyla sizi açar ve içinizdeki o seksi kadını keşfetmenizi sağlar ki buna siz bile inanamazsınız! Başak erkeği sakin görünür ama öyle değildir demiştik ya; onu çıldırtmak için gece yarısını bekleyin! Gerçek bir kurt adama dönüşebilir ve size hayatınızın en muhteşem sekslerini yaşatabilir. Tabii önce onu biraz ateşlemeniz gerekiyor. Nasıl mı?

Saç diplerinden başlayarak, ayak parmak uçlarına kadar ona masaj yaparak. Size bir erotik oyun önerelim mi? Akşam yemeğinden sonra salondaki tüm ışıkları söndürün, klasik ya da caz tarzında bir müzik açın ve erkeğinizin ellerinden tutup mutfağa götürün “kendime özel bir tatlı ayırdım” deyin, ne olduğunu sorduğunda “sen!” diye yanıt verin. Buzdolabının kapağını açıp önünde durun ve dolaptan gelen ışıkla, vücudunuzun gizemli görüntüsünü başak erkeğine bağışlayın. Üşürüm diye korkmayın; erkeğiniz sizi fazlasıyla ısıtacak! Dolabın içinde krem şanti, kremalı pasta gibi vücut üstüne sürülebilir yiyecekler varsa ne mutlu size! Pastanın kremasından bir parça alın ve göğüslerinizin arasına sürün, erkeğinize “bu tatlıyı da senin için ayırdım” deyin; hemen gelip pasta kremasını yemeye başlayacaktır! Başak erkeği, porno filmlerde gördüklerini gerçek hayatta yaşamak ister.

En büyük fantazilerinden biri kendinden geçmiş bir şekilde sevişmektir. Sevişme sırasında argo ya da küfürlü konuşmayı sever; utanmayın! Ona karşılık verin ve argo sözlerle onu ne kadar istediğinizi söyleyin: ateşini körükleyeceksiniz! Size hiç ummadığınız bir sır verelim: başak erkeği, kadınının kölesi olmak ister. Ondan beklentilerinizi açıkça söyleyin ve yapması için emredin! Mesela poposuna sert bir şekilde vurmanız, ona köle olduğunu hatırlatır. Size ne yapmasını istiyorsanız; ona sert bir ses tonuyla emredin: her söylediğinizi bayılarak yapacaktır. Saçımı çek, kalçalarıma vur, daha sert ol, yavaşla gibi…

erkekler

1 Yorum

Yorum Yapın

vestel