mutlu-kadin-erkek

23 Ağustos, 22 Eylül tarihleri arasında doğanlar Başak burcundadır. Her burcun kadını ve erkeği farklı özellikler taşır. Astrolog Neşe, Başak burcu erkeği yıldıznamesini sizler için hazırladı. Başak burçlarını daha iyi tanımak için yıldıznamesini dikkatlice okuyun ve bilgilerinize göre hareket edin.

  • Başak burcu erkeği beğenilmek ister

Başak erkeği beğenilmek ve onaylanmak ister. Bunun için de en büyük arzusu işinde başarılı olmaktır. Bunları yapma yolunda yaptığı en büyük hata çekingen tavırlar sergilemektir. Bu tavırlar Başak erkeğinin ilerleme hızını yavaşlatır. Hatta bazen öyle bir çekingen hal içine girer ki tüm emekleri bile boşa gidebilir. Oysaki cesur ve atılgan olmalı, hayatın ona sunduğu fırsatları değerlendirmelidir.

  • Başak burcu erkeği uyumludur

Sevdiği işi büyük bir şevk ve istekle yapar. Başak burcu erkeği her yaştan insanla iletişim kurabilir. Çocukla çocuk olur, büyüklerle olgun bir insanmışçasına konuşur. Aşırı alçak gönüllüdür. Yalnız çalışmayı pek sevmez, grup çalışmalarından büyük bir zevk duyar. Birlikten kuvvet doğar sözüne inanır.

  • Sağlığına dikkatli olmalıdır

Başak burcu erkeği yıldıznamesi, bu yıldız mensuplarını beyaz tenli uzun boylu ve büyük ayaklı olarak tanımlar. Yalnız, sağlıklarına karşı dikkatli olmaları gerekir. Yıldızname, Başak erkeklerini dizlerinde ağrı, vücutlarında kaşıntıya karşı uyarıyor. Ayrıca kalp ağrısı, baş ağrısı, nezle ve safra kesesi iltihabı olma riski yüksektir. Bu yüzden sağlıklı beslenmeye, spora ve pozitif düşünmeye özen göstermelidir.

  • Kardeşleri onu kıskanabilir

Başak burcu erkeği kardeşleri arasında en güzel, en yakışıklı olandır. Kardeşleri onu kıskanır ve ona karşı hep kin besler. Fakat bu düşmanlığın ona zararı hiçbir zaman olmaz. Anne ve babası başak burcu erkeğinden hep hoşnutturlar.

kadin-erkek-iliskileri-28

  • Genelde kız çocukları olur

Yıldızname bakımı Başak erkeğinin çocuklarının genellikle kız olduğunu ve olan erkek evlatlarının kendisi için bir hayrı olmadığını söyler. Başak burcu erkeği yıldıznamesinde söz konusu talipler olunca kendisi için bolca talip gözükür.

  • Birden fazla evlilik yapabilir

Birden fazla evlilik yapma ihtimali yüksektir. İlk eşi genellikle kendisinden önce ölür. Yaptığı birden fazla evlilikten birinde evlendiği kadın kendisinin tüm parasını yer ve onu felaketin eşiğine getirir.

  • Akrabalarından zarar görebilir

Akrabaları kendisini kıskanırlar ve ona karşı düşmanlık ederler. Aynı zamanda yanında çalışanlarda kendisine düşmanlık beslerler. Yıldızname kitabı kendisi için en uygun dostun toprak grubundan olanları gösterir. Özellikle akrep burcu olanlar, Başak erkeği için en iyi dosttur. Bunun yanı sıra hava grubu mensupları da bir numaralı düşmanıdır. Başak erkekleri Yay burcu insanlarla arkadaşlık etmekten kaçınmalıdır.

  • Yolculuk ve seyahat iyi gelir

Yıldızname kitabı Başak erkeği için yolculuk yapmanın iyi bir şey olduğunu belirlemiştir. Deniz yolculukları, yıldızname yorumuna göre, başak erkeği için her zaman iyi gelecektir. Özellikle yolculukları sırasında yeşil, beyaz veya lacivert elbiseler giymesi onun için çok daha iyi olacaktır. Kendisi bir sayı seçmesi gerektiğinde beşi seçmesi onun için en uğurlu olanıdır.

  • Maddi durumu belirsizdir

Başak erkeği maddi yönden bazen fakir olur bazen de zengin. Kadınlara dikkat ettiği ve işlerini planlı yürüttüğü sürece yıldızname bakımı onun fakirliğe pek yanaşmayacağını belirtmiştir. Yaptığı işler onun için fazla zahmetli gelir.

  • Başak erkeği uzun ömürlüdür

Başak erkeği yıldıznamesinde 7,14 ve 28 yaşlarında ölümcül tehlikeler yaşama ihtimali olduğu belirtilmiştir. Bu tehlikeleri atlattığında 83 yıl yaşayabilir.