23 Ağustos, 22 Eylül tarihleri arasında doğanlar Başak burcundadır. Her burcun kadını ve erkeği farklı özellikler taşır. Yüksek Topuklar ekibi olarak sizlere başak burcu erkeği yıldıznamesini sunuyoruz. Başak burcu erkeğini daha iyi tanımak için yıldıznamesini dikkatlice okuyun ve bilgilerinize göre hareket edin.

Başak erkeğinin genel özellikleri

Her türlü işi büyük bir şevk ve şehvetle yapar. Kendisi çocukla çocuk olur, büyüklerle olgun bir insanmışçasına konuşur. Aşırı alçak gönüllüdür. Yalnız çalışmayı pek sevmez, grup çalışmalarından büyük bir zevk duyar. Başak burcu erkeği yıldızname yorumları bu yıldız mensuplarını beyaz tenli uzun boylu ve büyük ayaklı olarak tanımlar. Başak erkeği yıldızname bakımı başak erkeklerinin dizlerinde ağrı, vücutlarında kaşıntı olmasını doğal bulur. Ayrıca kalp ağrısı, baş ağrısı, nezle ve safra kesesi iltihabı olma şansı yüksektir.

Başak burcu erkeği ve aile hayatı

Başak burcu erkeği kardeşleri arasında en güzel, en yakışıklı olandır. Kardeşleri onu kıskanır ve ona karşı hep kin besler. Fakat bu düşmanlığın ona zararı hiçbir zaman olmaz. Anne ve babası başak burcu erkeğinden hep hoşnutturlar. Yıldızname bakımı aslan erkeğinin çocuklarının genellikle kız olduğunu ve olan erkek evlatlarının kendisi için bir hayrı olmadığını söyler. Başak burcu erkeği yıldıznamesinde söz konusu talipler olunca kendisi için bolca talip gözükür.

Birden fazla evlilik yapma ihtimali yüksektir. İlk eşi genellikle kendisinden önce ölür. Yaptığı birden fazla evlilikten birinde evlendiği kadın kendisinin tüm parasını yer ve onu felaketin eşiğine getirir.

Akrabaları kendisini kıskanırlar ve ona karşı düşmanlık ederler. Aynı zamanda yanında çalışanlarda kendisine düşmanlık beslerler. Yıldızname kitabı kendisi için en uygun dostun toprak grubundan olanları gösterir. Özellikle akrep burcu olanlar, başak erkeği için en iyi dosttur. Bunun yanı sıra hava grubu mensupları da bir numaralı düşmanıdır. Başak erkekleri yay burcu insanlarla arkadaşlık etmekten kaçınmalıdır.

Melek Tarotu

Başak erkeği her daim başarılı olmak ister

Başak erkeği yıldız bakımı sonucu onun en belirgin özelliği içindeki temizlik yapma isteği seçilmiştir. En ideali toplumda beğenilmektir. Bunun için de en büyük arzusu işinde başarılı olmaktır. Bunları yapma yolunda yaptığı en büyük hata çekingen tavırlar sergilemektir. Bu tavırlar başak erkeğinin ilerleme hızını yavaşlatır. Hatta bazen öyle bir çekingen hal içine girer ki tüm emekleri bile boşa gidebilir.

Başak erkeği yolculuk yapmayı sever

Yıldızname kitabı başak erkeği için yolculuk yapmanın iyi bir şey olduğunu belirlemiştir. Deniz yolculukları, yıldızname yorumuna göre, başak erkeği için her zaman iyi gelecektir. Özellikle yolculukları sırasında yeşil, beyaz veya lacivert elbiseler giymesi onun için çok daha iyi olacaktır. Kendisi bir sayı seçmesi gerektiğinde beşi seçmesi onun için en uğurlu olanıdır.

Başak erkeği maddi yönden bazen fakir olur bazen de zengin. Kadınlara dikkat ettiği ve işlerini planlı yürüttüğü sürece yıldızname bakımı onun fakirliğe pek yanaşmayacağını belirtmiştir. Yaptığı işler onun için fazla zahmetli gelir.

Ama azmini kaybetmeyip şevkle devam etmesi gerekir. Hileye ve harama başvurmamalıdır. En ufak hile ve haram tüm işlerinin yolundan çıkmasını sağlayabilir.

Başak erkeği yıldıznamesinde 7,14 ve 28 yaşlarında ölümcül tehlikeler yaşama ihtimali olduğu belirtilmiştir. Bu tehlikeleri atlattığında 83 yıl yaşayabilir.

Başak erkeği yıldıznamesini okudunuz. Aşağıdaki konu başlıkları da ilginizi çekebilir:

Başak burcunun anlaştığı burçlar

Başak burcu ünlüleri kimlerdir?

Başak erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?